Türkler Islam yerine Hristiyanlığı seçseydi?
(20-01-2016, 17:37)ferevon :
(20-01-2016, 12:37)Royal Guard : Atalarımız bu kadar hoşgörülü,temiz ve yardımsever olmazlardı.
çok demokratik ve gelişmiş olan batılı ülkeler gibi bizde afrikadaki kabilelerin kanlarına girer,belki amerikadaki yeni keşfedilmiş insanların kanına girer oraları soyan milletlerden biri olurduk.(bunların hepsini Anadoluya girdiğimizi varsayarak söylüyorum)
batı gibi bizde tuvalet ahlakını bile öğrenemeyebilirdik.
zorla dünyayı hristiyan yapmaya falan çalışırdık vs. vs.

Hristiyan pis kaka, Müslüman iyi hoşgörülü? Anlıyorum hocam.

daha önceki bir mesajda gördüğüm iletiden rahatsız olduğum için böyle yazdım.Hristiyanlara karşı kin falan beslediğim yok ama anlattıklarımda yalan değil hani.
amerikayı kırıp geçiren afrikayı köleleştiren insanların dinini zorla değiştiren ve auto da fe'lerde hristiyan olmayanları yakanlar biz değildik.

o dönem biz hoşgörülüydük onlar böyleydi şimdi durumu tersine çevirdiler şu dönemde müslümanlar dinini doğru düzgün bilmiyorlar ne yazıkki.
[+] 4 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Türkler Islam yerine Hristiyanlığı seçseydi? - Yazar: Royal Guard - 20-01-2016, 18:13

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.