Önemli: Rome : Total War - İlginç Görüntüler
Görsel

Mısıra ordu sızdırdım henüz Levantta savaş devam ederken, orduyu Memphis'e yaklaştırdığımda şehirde asker olmadığını farkettim ancak ordu yetişmedi, sadece generalin birimini şehre soktum ve 40 kişilik general korumalarıyla şehre girip yaklaşık 16 bin insan öldürdüm.

Normalde girdiğim şehirlerde katliam yapmıyorum, aksine İmparatorluğun merkezi olan bölgeler oyunun başından beri düşük vergide duruyor birçok şey maxlanmış durumda. Ancak artık yönetim iyice zorlaştı ve Senatodan da ayar yiyoruz her görevleri yapıyor olmama rağmen ve Mısır vs. ile savaşırken bölgelerde çıkabilecek isyanlar sıkıntı yaratabilir.

Oyunda hem batıya hem de doğuya aynı anda genişledim, Mısırla savaşırken İberyada Kartaca ve İspanya ile de savaşıyordum, adeta war on two fronts. :D
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Rome : Total War - İlginç Görüntüler - Yazar: Duman - 11-02-2016, 01:51

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.