Bilgi: Hearthstone - 2021 Core Set Kart Tanıtımları ve Bilgiler
Buradan ilk nerf yiyen kart alexstrasza olur diyorum.Bir videoda söylenmişti King Krush'tan ne farkı diye, hiç eksiği olmadan bir sürü fazlası var.Taunta takılmıyor, istediğin yere vurabiliyor + istediğin yere 8 heal de atabiliyor fazla olmuş.Jaraxxus meme için denenir fakat ne kadar yeterli olur tartışılır.9. veya 10. turu inip boş geçmeniz gerekecek en iyi ihtimalle o zamana warlock yüksek yaşamla girebilir mi ben sanmıyorum.

Bunun dışında flamestrike 5 vurur olmuş ama blizzard ve frost nova gibi kartlar gitmiş mage de üzdü(.Gelenlerin yanında önemli gidenlere de bakmak lazım.Rogue en büyük hasarı almış, en iyi iyileştirmeyi de shaman almış gibi gözüktü bana.

Nozdurmu mode da oynamak için de sabırsızlanıyorum.İki tane hunter veya dh 2 dakikada maçı bitirir geçeriz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Hearthstone - 2021 Core Set Kart Tanıtımları ve Bilgiler - Yazar: iberkay - 26-02-2021, 21:34

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.