EU4 - King of Kings İlk İzlenimleriniz
-Pers in king of kings başarımını almak için ajam ile pers başladım.
-Şu anlık kızılbaşlar , 2 3 logo ve buton dışında pek bir değişiklik göremedim. Yeni gelen pers nüfuzunu deniyorum ama şu anda pek yararlı değil çünkü 1500 lere kadar küçük devlet kalmadı hepsi bir şekilde yendi ama ileride çok büyürsem nasıl olur onu bilemiyorum.

-Eventler bence güzel kendi çapında İrandan şeyleri yansıtan çalışmalar yaptıklarını düşünüyorum.

-Ben sünni yoldan devam ettim görev ağacı daha kolay olduğunu düşündüğüm için ama bir dahaki oyunumda zoroarist gitmeyi düşünüyorum(Farklı government olduğu için).

Birde Ardabille pers kurmak niye bu kadar eziyetli birşey. DLC öncesinde zordu ama DLC den sonra halen çok zor biraz daha ayarlama yapılsa çok hoş olabilir. Ajam bir taraftan karakoyunlu bir taraftan derken aşırı arada bir devlet, şii olduğu için ittifak bulamaması da ayrı bir dert.

İleriki zamanlarda yeni ve farklı şeyler gördükçe eklemeler yaparım.
Onen i-estel elyë, ú-chebin estel anim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - King of Kings İlk İzlenimleriniz - Yazar: Tusalant - 10-11-2023, 21:29

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.