Medieval II - İskoçya (Britannia)
@Aytaç aynen hocam Danimarka gerçekten zorluyor. Daha ilk kalesi için hemen hemen 3 ordusunu (ordulardan birisi kral ayrıca) kesmek zorunda kalmıştım. Dahası gemiyle gelen bi ordusu yoldaydı, bi tur geçse o da karaya çıkacak kaleyi almama engel olacaktı. Bir de sadece adaları olduğu halde gerçekten kalabalık orduları (benim oyunda nerdeyse her adada bi ordusu vardı) var. Ama nedense generali kale içine orduyu kale dışında tutmuştu hep. Ben de direk kaleye saldırı yaptım, topla kağıları kırıp mızrakları kale içine yolladım. Destek birliğini de dışarda meydan savaşıyla kolayca kesmiştim. Eğer o ordu kale içinde olsa çok çok zor ele geçirirdim o kaleleri. Evet dedğin gibi gerçekten çok çok zevkli bir oyun sunuyor. Crusedr'da Türklerle oynarken bile bu kadar zevk almadım :)

Ek olarak şu kalıcı fort olayı çok güzel olmuş. Haritadaki hareketleri inanılmaz zevkli hale getirmiş.
[+] 1 üye hazarowa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval II - İskoçya (Britannia) - Yazar: Aytaç - 21-07-2018, 15:09
RE: Medieval II - İskoçya (Britannia) - Yazar: Merco - 22-07-2018, 14:30
Medieval II - İskoçya (Britannia) - Yazar: tigerclow. - 12-01-2019, 00:07
Medieval II - İskoçya (Britannia) - Yazar: hazarowa - 08-12-2019, 19:40
Medieval II - İskoçya (Britannia) - Yazar: Aytaç - 08-12-2019, 19:47
Medieval II - İskoçya (Britannia) - Yazar: hazarowa - 09-12-2019, 02:48

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.