Günlük: EU4 - Kıyı Bombardımanı, Sancak Gemileri ve Idea Grubu Değişiklikleri
Yenilik gelmesi güzel bir iş olsada içi boş olan button özellikli sistemleri beğenmiyorum. Dlc konusunda cossacks ve cradle of civilization dışında beni tutan bir dlc yok. Art of war diyen olacaktır o zaten oyunun kendisinde olması gereken bir özellikti. Coc dlc ile gelen tribal federasyon bende çok olumlu bir etki bırakmıştı. 2 yama sonra sil baştan tribal federasyonu yok ettiler. Sil baştan işleri sevmiyorum. oyuncuları deneme tahtası gibi kullanma, o olmadı birde bunu deneyin der gibi işler oyunun geleceği açısından pek bir ışık vermiyor. Oyun elbet oynanacaktır ama ne kadar etkili derecede tutulur olarak orası tartışmalı. Estateler üzerinde daha çok çalışma gerekirdi. estatelerin ülkeler bazında özelleştirilmesi ve farklı estate türleri bekliyordum ben açıkçası. baskıncılık, yağmacılık, diğer ülkeler üzerinde misyonerlik faaliyetleri ve yıkıcı yıpratıcı casusluk etkileri oyunun zayıf yönü. Tarihsel olarak baktığımda tüm devletler savaşlar sonunda yıkılmamış yada zayıflatılmamış. Bir diğer eleştirim ise Ülkelere idea eklenirken neyi baz alıyorlar. Adı tarihte 1 sayfadan fazla geçmeyen devletlere abartı idealar vermenin esprisini çözemedim. eu4 benim beklentilerimi karşılama konusunda zayıf kalıyor.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
[+] 1 üye Türk Şad nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Kıyı Bombardımanı, Sancak Gemileri ve Idea Grubu Değişiklikleri - Yazar: Türk Şad - 04-11-2018, 12:13

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.