Favori Oyununuz ve Oynama Yaşınız
Aslında bu konuyu kafamdaki tezi doğrulamak için açtım diyebilirim. Şahsen ben favori oyunlarıma bakınca hepsinin belli bi yaş döneminde oynadığım oyunlar olduğunu farkettim. Sizde de böyle mi merak ediyorum. Herkes hayatı boyunca en çok beğendiği, unutamadığı, favorim dediği birkaç oyunu ve hatırladıkları kadarıyla tahmini olarak o oyunları oynadıkları yaşları yazsın bakalım.

İlk olarak ben başlayayım. Benim unutamadığım oyunlar Max Payne 1-2, GTA San Andreas ve Prince of Persia üçlemesi. 5-6. sınıfta yani tahmini 10-12 yaşlarda oynamıştım hepsini. Sonrasında da çok oyun oynadım. Çok daha iyi oyunlar da oynadım. Ama bunların bende çok ayrı bir yeri vardır. Kalbimde yer edinmeyi başarabilmiş nadide oyunlardandır.
Sic Parvis Magna
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Favori Oyununuz ve Oynama Yaşınız - Yazar: altnkurt - 11-02-2019, 23:56
Favori Oyununuz ve Oynama Yaşınız - Yazar: Mabella - 12-02-2019, 14:55
Favori Oyununuz ve Oynama Yaşınız - Yazar: basileus - 12-02-2019, 16:06
Favori Oyununuz ve Oynama Yaşınız - Yazar: birisi43 - 12-02-2019, 16:39

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.