Game Pass ile indirdiğim oyunda paradox launcherda "mods" bölümü yok.
Merhaba, yaz aylarında birçok kişi gibi bende game pass aldım. Geçen haftalarda da discord tarafından şahsıma Game Pass For PC (Ultimate) hediye edildi. Benimde ilk indirdiğim oyun Crusader Kings III oldu. İlk çıktığından beri zaten oynuyordum. Arkadaşlarım ile oynamak için burayı tercih etmeye karar verdim fakat oyuna mod kurmak istediğim zaman ne yaparsam yapayım launcherda "mods" bölümü yer almıyor. Bu konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim. :)

a9zajb.png

Normalde oyunları ingilizce oynamayı severim ama strategyturk ekibinin yaptığı çeviri de oynanmayacak gibi değilki, Game Passte oyun dosyalarını değiştirmek baya sıkıntı, garip birşey oluyor.

Bu sorun forumda 3 defa dile getirilmiş. Ve sanırsam bu sorunu yaşayan birçok kişi var. CK3 Discord Sunucusunda bir çözüm önerilmedi sadece "Kötü Şans" ifadesi kullanıldı...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Game Pass ile indirdiğim oyunda paradox launcherda "mods" bölümü yok. - Yazar: MrKolechian - 12-01-2021, 09:15

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.