Total War serisi hakkında ilginç bir tespit
(11-03-2018, 19:38)BATLAMYUS :
(11-03-2018, 19:31)Aytaç : Rome2 çıktığında devrim niteliğindeydi. Yeni bir oyun motoruyla geldi ve hala aynı motoru kullanıyorlar denebilir. Aldığı eleştirilere rağmen Rome 2 ele aldığı dönem itibariyle hala en çok oynanan total warlar arasında.

Warhammer 2'ye ilk oyundan fazla duyulan ilginin de Warhammer 1'den kısa süre sonra çıkması ve "2. oyun" olması denebilir :D Yani Warhammer evreni başlı başına Total Warda en çok ilgi çeken alanlardan biri haline geldi. Warhammer 1-2 aynı kefeye koyulabilir diye düşünüyorum.

Ben warhammer biri oynadım iki  almaya değer mi ?

Bende iki warhammer da yok açıkçası genel tespitimi söyledim. Ama 1 hoşuna gittiyse 2 de hoşuna gidecektir heralde.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Total War serisi hakkında ilginç bir tespit - Yazar: Aytaç - 12-03-2018, 00:09

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.