Anime: Boku no Hero Academia (2016)
maax.jpg

My Hero Academia, 2016 Nisan'ında başlamış macera-süper kahraman animesi. 
Anime 2014'te başlayan aynı isimli manga üzerinde ilerliyor.

Konu :"Quirk" adı verilen süper güçlere sahip olmanın normalleştiği bir evrende, Izuku Midoriya bir Quirk'e sahip olmamasına rağmen bir gün kahraman olmanın hayallerini kuruyor. Çocukluk arkadaşı Katsuki Bakugo'yu bir düşmandan kurtarmaya çalışması sonrası dünyanın en güçlü kahramanı All Might Izuku Midoriya'ya kendi Quirk'ini veriyor, sahip olduğu ancak kontrol edemediği Quirk'iyle Izuku süper kahraman yetiştirmekle görevli U.A. High School'a giriyor.

My Hero Academia ile ilgili yorumlar ve üye paylaşımları bu konu altında yer alır.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Anime Gecesi etkinliğinde bitirdiğimiz ilk anime olması sebebiyle yorumlamak istedim.

(23-07-2018, 19:12)Duman : Anime Gecesi etkinliğinde bitirdiğimiz ilk anime olması sebebiyle yorumlamak istedim.

Hafta sonu 2. sezonu izlemek isteyenleri Anime Gecesine bekleriz.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4. Sezon onaylanmış.

http://moetron.net/post/178501721450/acc...honen-jump

Sıradaki arc şuan ki en uzun arc ve bol bol aksiyon olduğunu söylüyorlar, 24 ve 25. bölümü sonraki sezona hazırlık bölümleri olacakmış.
hby6qc.gif
[+] 3 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4. sezon trailer
Ara
hby6qc.gif
Ara
hby6qc.gif
Ara
İlk bölüm recap olacak.
hby6qc.gif
Ara
Anime sevmediğim shounen türünde bir anime olsa da kendini izletmeyi başardı. Karakter gelişimi bana göre biraz zayıf olsa da ilerki sezonlarda iyileşti. Puanım 10 üzerinden 7.
Ara
Serinin ana karakteri Mirio olsa çok daha güzel bir seri olabilirmiş son bölümde onu fark ettim.
hby6qc.gif
Ara
Çizimleri hoşuma gittiği için izlediğim anime. Daha sonrasında mangasından devam ettim. Baş karekterin aklıyla değilde saçma poweruplar ile olayların üstesinden gelmeye başlamasıyla saçma geldi, bıraktım.
Ara
Baya güzel bir seridir. Buda benden size ufak bir ek olsun
Ara
unknown.png
Ara
Çok güzel başladı ve devam ediyor şu an 2.Sezondayim.Saçma sapan duygusal uzatmalar yok Naruto'daki gibi. Daha çok Avatar'daki gibi daha direk bir hikaye sunuyor sulandırmadan. Ana karakter gayet dengeli olmuş. Power uplar ne çok hızlı ne de çok yavaş. Keyifle izliyoruz şimdilik.
Ara
(06-12-2022, 08:25)Sezar : Çok güzel başladı ve devam ediyor şu an 2.Sezondayim.Saçma sapan duygusal uzatmalar yok Naruto'daki gibi. Daha çok Avatar'daki gibi daha direk bir hikaye sunuyor sulandırmadan. Ana karakter gayet dengeli olmuş. Power uplar ne çok hızlı ne de çok yavaş. Keyifle izliyoruz şimdilik.
Bir yerden sonra çok leşe bağlıyor ilk 2 3 sezon güzeldi ama
t8nubAh.gif
Ara
Manganın son arkları çöp diyorlar. Bu serinin tutmasını sağlayan hikaye anlatışını tamamiyle terk ediyorlar. Hızlıca rushlayıp bitirme amacı var heral.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.