Hangisini alayım?
Tw indirimlerinin bitmesine çok az bir zaman kaldı. Bir miktar para biriktirdim ve ya 1 yada 2 'inci oyunu almak istiyorum. Sıkıntılarım ise şöyle;
Warhammer 2 5 gb ram istiyor benim ki 4 gb. Sadece kan dlc 'si var elimde. Pc 'nin oynatıp oynatmayacağını bilmiyorum. Ekran kartı konusunda sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. 

Warhammer 1: Yine ekran kartı ile can u run it sitesinde bir sorun var görünüyor ama bunun bir sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Sanırım pc bunu oynatır. Şayet Attila ve Rome 2' yi oynatıyor. Rome 2 'yi yüksek ayarlarda da oynatıyor. Attila da ona yakın. Ekran kartım GeForce GT 630. Bunun içinde elimde Kan ve Vampir dlc 'leri var. Bütün dlc leri daha önce sega bedavaya vermişti.
Ara
İki oyunu da önerirdim ama madem birini almak istiyorsun, ikinci oyun daha çok sevildi. Gelmiş geçmiş en zevkli Total War oyunu diyorlar. Oyunu indirdikten sonra dene iki saati geçirmemek kaydıyla. Eğer sorun çıkarır veya kasar ise geri iade edebilirsin.

Sisteminiz oyunlar için değil. Her ne kadar bazı oyunları rahatlıkla oynasanız da. GTX serisidir oyun için olan. İşlemciniz de önemli, onu yazmamışsın. Benim bilgisayar özellikleri oyunculuk için. Öyle çokta iyi değil 2014 yılında aldım ama bu güne kadar neredeyse tüm oyunlar ultra ayarda kasmadan oynadım. Fakat Britannia ve Warhammer 2 de sadece iki ayarı aşırıdan, yükseğe çekmek zorunda kaldım. Çünkü oyunlar hafiften kasıyordu. Yani bende bu olduysa, sende daha kötü kasabilir. Ancak dediğim gibi iade hakkın var sonuçta, al bir dene.
Ara
İşlemci: İntel® Core™ i3 CPU 550 @ 3.20GHz (4 CPUs), 3.2 GHz
Bellek: 4096 Ram
Disk belleği dosyası: 2103 mb kullanıldı, 5940 mb kullanılabilir.
DirektX 11
Win 7 64 bit
Yaklaşık top bellek: 3753 mb
Ara
İşlemciniz yeni nesil oyunlar için uygun değil ama dediğim gibi alıp bir deneyin iki saati geçirmeyin. Oyunlar çalışır çalışmasına da orta ayarlarda oynatır gibime geliyor.
Ara
Düşük ayarlarda oynatsana sorun değil benim için. Kampanya ekranında birimler ve binalar güzel gözüksün yeterli. Birim boyutları da geniş tutuldum mu benim için baya yeterli bir duruma gelmiş olur.
Ara
o sistem le wh 2 malesef oynuyamazsın
Ara
Bilmiyorum küçük bir umutla aldım en düşük ayarlarda oynatsa da yeter bana. DAha önce böyle çok oyun çalıştı. Sanırım yapımcılar teşvik adına sistem gereksinimlerini abartılı veriyorlar. Ancak içerikte gereksinim düşük oluyor. Çok daha eski bilgisayar da Dishonered ya da ona yakın hatta kaldırmaz görünen Attila ve Rome 2 'yi oynattım. Şuan 1 gündür War2 'nin inmesini bekliyorum. Son yarım saati kaldı. Umarım çalışır. Çalışmazsa iade ederim de sürede doldu ilk oyunu alamiycam.
Ara
Warhammer II görselliğin ön planda olduğu bir oyun. Bilgisayar oynatsa bile bu şekilde oyundan zevk alınabileceğini zannetmiyorum. Bu sistemle EU4, HOI4 gibi görsellikten uzak oyunları oynamak daha mantıklı duruyor.
Ara
Gerçekten söylediğin gibi oyun açılıyor ama çok görsellik var. Ki bana kalırsa da ilgi çekici olan bu. Hafifte olsa kasması beni oyundan soğutuyor. Oyunun akıcılığı gidiyor. 2 Saati aştığım için Steam geri de almadı. Şimdi merak ettiğim konu Warhammer 1 'i bu pc kaldırır mıydı?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.