DLC'siz Oynamakla İlgili
Merhaba, belli dlcler olmadan belli yerlerde oynamakla ilgi ne düşünüyorsunuz merak ettim. Örneğin Rule Brittannia sız İngiltereyle, Third Rome suz Rusyayla, Dharma sız Hindistanda oynamak gibi. Siz bu dlcler olmadan da oynar mısınız, yoksa dlcyi aldıktan sonra oynamayı mı beklersiniz?
Ara
Bırak çıkmış DLCsiz oynamayı ben şu yeni patch/dlc duyurulduğundan beri EUIV girmiyorum. Burda o kadar içeriği okuyup orda eski sürüm oynamak tatsız geliyo.
Sic Parvis Magna
Ara
(16-07-2019, 22:45)westernotto : Merhaba, belli dlcler olmadan belli yerlerde oynamakla ilgi ne düşünüyorsunuz merak ettim. Örneğin Rule Brittannia sız İngiltereyle, Third Rome suz Rusyayla, Dharma sız Hindistanda oynamak gibi. Siz bu dlcler olmadan da oynar mısınız, yoksa dlcyi aldıktan sonra oynamayı mı beklersiniz?
Cradle of Civilazation'suz Osmanlı... ve bazı Müslüman ülkeler. Ayrıca ordu profesyonelliği ve army drill de önemli. Ama bunları bir tek mp oynarken kullanabiliyorum :D
You'll never stop at one. I'LL TAKE YOU ALL ON!
Ara
(16-07-2019, 22:45)westernotto : Merhaba, belli dlcler olmadan belli yerlerde oynamakla ilgi ne düşünüyorsunuz merak ettim. Örneğin Rule Brittannia sız İngiltereyle, Third Rome suz Rusyayla, Dharma sız Hindistanda oynamak gibi. Siz bu dlcler olmadan da oynar mısınız, yoksa dlcyi aldıktan sonra oynamayı mı beklersiniz?

Hamburgerin içinden eti (yada tavuğu) çıkartıp yemek gibi bir his aslında o şekilde oynamak.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.