Hikaye: Fransadan Romaya Uzanan Yol(Fransa Krallığı)
Bu oyun serimizde,Fransa ile hayatta kalmaya çalışacağız,Yüzyıl savaşlarını kazanıp roma imparatorluğunu kurmak[/size]

BOzOpV.png

Sürüm: 1.28.3.0
MOD:Armies of the Roman Empire
Zorluk: Normal
Ülke: Fransa
Tarih: 11/11/1444
DemirAdam:Yok(Zor durumlarda Kullanacağım)
(Tasarımı kendim yaptım böyle daha şık durduğu için koydum,Hoşnutsuzluk gelirse kaldırabilirim.)

İlk Bölüm

.
[+] 2 üye MustafaPasha nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eğer uygun görürseniz, size mütenasip bir tavsiyede bulunmak isterim. 
Çok geç olmadıysa Bohem Devleti ile ilişkinizi münasip bir seviyeye getirip evlilik teklif edebilirsiniz. Talihiniz yaver gider de başa Valois Hanesinden bir zat geçer ise hemen tahtta hak iddia edip harbe girebilirsiniz. Onca müttefikiniz ile zaten İngiltere savaşında bir şey yapmanız lüzum olmayacak. Avusturya da Bohem Devleti'nin hasımı olduğu için yanında durmayacağından tek başınıza savaşı kolayca kazanabilirsiniz. Tabi bunların hepsi başa bir Valois geçerse olacak şeyler. Bu arada eline sağlık. Mümkün oldukça resimli hikayenizi takip edeceğim.
Ara
(16-08-2019, 00:44)Onur34 : Eğer uygun görürseniz, size mütenasip bir tavsiyede bulunmak isterim. 
Çok geç olmadıysa Bohem Devleti ile ilişkinizi münasip bir seviyeye getirip evlilik teklif edebilirsiniz. Talihiniz yaver gider de başa Valois Hanesinden bir zat geçer ise hemen tahtta hak iddia edip harbe girebilirsiniz. Onca müttefikiniz ile zaten İngiltere savaşında bir şey yapmanız lüzum olmayacak. Avusturya da Bohem Devleti'nin hasımı olduğu için yanında durmayacağından tek başınıza savaşı kolayca kazanabilirsiniz. Tabi bunların hepsi başa bir Valois geçerse olacak şeyler. Bu arada eline sağlık. Mümkün oldukça resimli hikayenizi takip edeceğim.

Teşekkür Ederim 3.Bölümde yapacağım.İlgiliniz ve alakanız için ayrıca için teşekkür ederim çok memnun kaldım.

İkinci Bölüm

BOzOpV.png

.
Ara
Burgonya dükü hastaymış fazla yaşamaz diyorlar. Varisi de yokmuş. Sahipsiz mi kalacak bunca toprak?
Ara
(16-08-2019, 02:31)Voidian : Burgonya dükü hastaymış fazla yaşamaz diyorlar. Varisi de yokmuş. Sahipsiz mi kalacak bunca toprak?

Kralımız Gerekeni yapıcak.
Ara
takip
Ara
Üçüncü Bölüm

BOzOpV.png

.
[+] 1 üye MustafaPasha nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
güzel
Ara
(16-08-2019, 14:48)Caisu : Üçüncü Bölüm

BOzOpV.png

.

Saolun.Sizin adınızı başka forumlarda çok duymuştum size usta hikayeci diyorlardı.
Ara
Üçüncü Hikayenin Devamı

BOzOpV.png

.
Ara
Dördüncü Bölüm

BOzOpV.png

.
Ara
devam harika olmuş ancak resim sitesini değiştirir misin
Ara
(17-08-2019, 07:55)kralılgaz : devam harika  olmuş  ancak resim sitesini  değiştirir misin
saolun,bugün hızlı resim yüklenmedi ondan değiştirmedim.
Ara
Beşinci Bölüm

BOzOpV.png

.
Ara
Altıncı Bölüm

BOzOpV.png

.
Ara
devam harika olmuş
Ara
(21-08-2019, 09:44)kralılgaz : devam harika olmuş

Senden başka ilgi ve alaka gösteren yok Hali hazırda 2 bölüm daha var ,2 Bölüm daha depolayıp bitireceğim.
Ara
tamam :)
Ara
(21-08-2019, 11:58)kralılgaz : tamam :)

Tekrar tekrar teşekkür ederim iyi günler.
Ara
Yedinci Bölüm

BOzOpV.png

.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.