Tarayıcı: Ikariam
Ikariam Türkçe Bilgi ve Ekran Görüntüleri
Ikariam-Kaydol-Ikariam-Oyna-0.jpg

Bugün itibari ile İkariam savaş sunucusu Ares açılmıştır. Bizimle birlikte oynamak isteyen forumdaşlar aşağıdaki linkten kaydolabilirler.

[+] 1 üye SHD nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eirene serverinde oynamaya başladım gelmek isteyen olursa güzel olur, strategyturk klanı kurulabilir.

https://s31-tr.ikariam.gameforge.com/reg...f189280a5f
Ara
Yıl 2016.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-04-2016, 13:19)GaulTurk : Yıl 2016.

So?  :/
Ara
Bu oyunu en son 5. sınıfa giderken oynamıştım herhalde :) O zamandan beridir oynamıyorum.Güzel ve öğrenmesi kolay bir oyundur.Oyunu ülkem hacklendiği için bırakmıştım.Hala bunu yapan varmı bilmiyorum ama yinede oynayacak arkadaşları uyarayım.Oyunu ne olsun kesinlike bilgisayardan şifre almayın.Kendiniz bir şifre yazın.Şifre sıfırlama sonrası gelen şifrenizi hemen değiştirin.Eğer değiştirmezsiniz belki benim başıma gelen sizinde başınıza gelebilir.Ülkemi tamamen silmişlerdi.Sadece benim nedeyse bizim ada ve komşu iki adada 6-7 tane ülke gitmişti.Bu yüzden ne olur ne olmaz siz yinede kendi şifrenizi yazın.
[+] 1 üye Macit nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ikariam çöp. Travian Kingdoms yeni çıktı. Alın Galyalı ya da Romalı güzel müziği ile oyunun keyfini çıkarın. Sadece resimlerden ibaret de değil. Fakat rekabet çok.
G0kMNN.png
[+] 2 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-04-2016, 16:28)GaulTurk : Ikariam çöp.
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni serverda oynamaya başladım önceleride oynadığım bir oyundu. Şuan için genel olarak puanlar çok düşük denilebilir fakat eski oyun zevkini kaybetmemiş. Eğer aynı servera oynayanlar varsa birlikte oynayabiliriz.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Davet linki at başlayalım.
Ara
https://s41-tr.ikariam.gameforge.com/reg...f496aa0237
Ara
Ben de açtım Aytaç37

62:70
Ara
62:70'teyim.

https://s41-tr.ikariam.gameforge.com/reg...8c06d196c1
Ara
İkariam çöp diyorlar doğrumu
Ara
Eskiden abimle birlikte çok oynardık her seferinde belli bir süre geliştikten sonra çok güçlenmiş biri gelip bizi yıkardı geçen baktım ama eski havası kalmamış.
Ara
(12-12-2018, 17:24)Alduin : İkariam çöp diyorlar doğrumu

Değil fakat P2W bir oyun olduğu aşikar gerçi şirketin diğer oyunları da öyle. Travian ile kıyaslamış arkadaş ama bu oyunun yapısı biraz daha farklı ve oyun müzikleri olsun sesleri olsun Travian tabii ki daha iyi. Güzel vakit geçirmek istiyorsanız başlayın derim. Ben de uzun aradan sonra arada bir girdiğim bir hesap açtım yeni sunucuda.  50:45
[+] 1 üye SHD nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
p2w ve multilerin hüküm sürdüğü bir oyun
[+] 1 üye ragnarl7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Barlith nickli hanginiz? @Gurt Üzümünden satar mısın? Ben ikinci koloniyi Kristal adasına yapacağım başka yer yok zaten.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-12-2018, 22:05)Gandhi :
(12-12-2018, 17:24)Alduin : İkariam çöp diyorlar doğrumu

Değil fakat P2W bir oyun olduğu aşikar gerçi şirketin diğer oyunları da öyle. Travian ile kıyaslamış arkadaş ama bu oyunun yapısı biraz daha farklı ve oyun müzikleri olsun sesleri olsun Travian tabii ki daha iyi. Güzel vakit geçirmek istiyorsanız başlayın derim. Ben de uzun aradan sonra arada bir girdiğim bir hesap açtım yeni sunucuda.  50:45

Travian kingdoms çöp , o oyunu oynayan kitle oyuna deli gibi para yatırıyor diğer klanlarla rekabet etme şansınız pek olmuyor anca 1 oyuncu 2-3 hesap açarsa eşitlenebilir para yatıran oyuncuyla ayrıca travianda mutlaka klan bulmak lazım yoksa yağma köyü olursunuz ilk başta 10k tokmakla saldırıp dümdüz ederler sonra tüm klan üyeleri oyun sonuna kadar size yağmaya gelir
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-12-2018, 11:08)Lothebork : Barlith nickli hanginiz? @Gurt Üzümünden satar mısın? Ben ikinci koloniyi Kristal adasına yapacağım başka yer yok zaten.

mermerle takas ederim.
Ara
Korsanlıkta server beşincisi olmuştum. Sonra saldırıya uğradığımı gördüm ama bu pes edeceğim anlamına gelmiyor.

svk2.png

svk1.png
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.