DLC'ler indirime girdi, sizce alınır mı?
Merhaba arkadaşlar, gerçi arkadaş bile bulabilir miyim emin değilim forumun bu bölümü ölüm kadar sessiz ama yine de sormak istiyorum, sizce indirimli fiyattan alınır mı? Ayrıca kimse bu oyunu oynamıyor mu artık yahu?
Ara
Şu an sadece Steam üzerinde 771 oyuncusu var. Diğer platformlardan kaç kişi oynuyordur bilmiyorum. Forumda bazen multiplayer etkinlikleri kuruluyor. Forumu takip ederseniz etkinlik olduğu zaman sizi de bekleriz.

DLC'leri almalı mısınız? Bilmiyorum. Ben kendim almadım, almayı da düşünmüyorum. Bir DLC'den beklediğim içeriği ve yeniliği sunduklarını düşünmüyorum. Siz içeriklerini merak ediyorsanız ya da oynamak istiyorsanız alıp almamak size kalmış.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun çıktığında tutmadı, sonra gelen yamalar ise beklenen çıkışı yapmasını sağlayamadı maalesef. Craetus'un dediği gibi oyuncu sayısı 700'lerde, 10 sene önce çıkmış Victoria II'nin 1200 oyuncusu var şu an.

Şu an parayla satılan yegane gerçek DLC Magna Graecia eklentisi, Punic Wars ücretsiz. Epirus Content Pack ise esasında önsipariş bonusuydu biraz daha güçlendirilip eklenti haline dönüştürüldü.
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için, bu dönemi çok seviyorum ve büyük beklenti ile oyunu aldım ama birazcık hayal kırıklığı oldu benim için, insanlarda sanırım öyle düşünüyor ki oynamıyorlar oyunu, CK 3 çok büyük girdi piyasaya ve eksikleri olmasına rağmen çok beğendim keşke o karakter mekaniğini Rome içinde getirseler.
Ara
Imperator CK'dan ziyade EU üzerine kurulu bir oyun, ben de karakter (en azından aile) tabanlı olmasını çok isterdim fakat temelini EU: Rome'dan aldığı için daha klasik "ülke yönetme oyunu" şeklinde işliyor. O noktada da doyurucu bir deneyim sağlayamıyor. Karakter sistemi var ama niye var henüz belli değil.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bu konuda bilgim yok fakat bence karakter üzerine daha da durmaları lazım, sonuçta o devir için bence CK kadar karakter odaklı da olmalıydı oyun, bu oyundan beklentim CK + EU mekaniklerinin bir toplamı bir karışımı şeklinde olmasıydı. İleride bu yönde adım atarlar mı, daha önce atmışlıkları var mı bilmiyorum, umarım adım atarlar.
Ara
Kendime hakim olamadım aldım dlcleri umarım daha iyi olur.
[+] 1 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.