Animasyon: Star Wars: The Bad Batch (2021)
Görsel

Tür: Aksiyon, Macera
Çıkış Tarihi: 4 Mayıs 2021
Bölüm Sayısı: -

IMDb

Star Wars: The Bad Batch, Disney+'ta yayınlaması için Dave Filoni tarafından yapılan bir Amerikan animasyon dizisidir. Dizide, Bad Batch olarak da bilinen Clone Force 99, Klon Savaşı'ndan sonra cüretkâr paralı asker görevlerine atılır.

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bakalım nasıl bir şey geliyor şimdiden beklentilerimi düşük tutuyorum umarım yanılırım. -''Paralı asker'' terimi korkutmaya yetti zaten-
Ara
IbnE9P2.gif
Ara
4 Mayıs'ta yayınlanan 1. bölüm 9.1 puan almış.
IbnE9P2.gif
Ara
Ara
Az önce izleme fırsatı buldum çok beğendim. (Umarım bu istikrarla devam eder)
Ara
Ara
İlk bölümüyle beni tamamen şaşırtmayı başardı
Ara
bugünkü yeni bölümde güzeldi aksiyon dozajı her geçen gün artıyor spoiler vermeyecem ama onun tekrar ortya çıkmasına sevindim nedense klon savaşlarında o kişiyi arada görürdük ve baya karizmatik bulurdum halada karizmatik biri umarım taraf değiştirir en kısa sürede
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-06-2021, 19:27)baywatch06 : bugünkü yeni bölümde güzeldi aksiyon dozajı her geçen gün artıyor spoiler vermeyecem ama onun  tekrar ortya çıkmasına sevindim nedense klon savaşlarında o kişiyi  arada görürdük ve  baya karizmatik bulurdum halada karizmatik biri umarım taraf değiştirir en kısa sürede
Ben onun gelmesini senelerdir bekledim senelerdir. Tüm star wars'da en sevdiğim karakter sade klon wars'da değil. Boba Fett falan hikaye.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni yyınlanan bölüm oldukça güzeldi acaba ne olcak acayip metak ediyorum
Ara
baya epik bir bölümdü
Ara
(06-08-2021, 13:02)baywatch06 : baya epik bir bölümdü
Bizim adamımız o bölümden sonra göründümü?
Ara
hayır ama belki 16. bolumun sezon finali olacağını dusunuyorum orda gözükür yada 2. sezondada gözükebilir çünkü. 2. sezon onayını şimdiden aldi
Ara
Clone Wars'dada öyleydi ara ara çıkıp şaşırtıyordu.
Ara
Ara
3 sezon 21 şubatta gelecekmiş fragmanda asaj ventresste gözüküyor
Ara
(28-01-2024, 11:19)baywatch06 : 3 sezon 21 şubatta gelecekmiş fragmanda asaj ventresste gözüküyor
Oda ne yaşadı.
Ara
Ara
ilk 4 bölüm güzeldi
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.