RYO: Dungeons & Dragons: Dark Alliance
header.jpg?t=1615951576

Dungeons & Dragons: Dark Alliance Steam sayfası için tıklayın.
Dungeons & Dragons: Dark Alliance resmî sitesi için tıklayın.

Geliştirici: Tuque Games
Yayıncı: Wizards of the Coast
Platformlar: Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S
Çıkış Tarihi: 22 Haziran 2021

Dungeons & Dragons: Dark Alliance, üçüncü şahıs bir aksiyon rol yapma oyunudur. Baldur's Gate: Dark Alliance ve Baldur's Gate: Dark Alliance II'nin ruhani devamıdır. Icewind Dale'in tundra bölgesinde geçer ve R.A. Salvatore'un The Legend of Drizzt roman serisinden karakterler içerir.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sırf adından dolayı merak edip baktım ama tam olarak aklımdaki bir oyun çıkmadı. Yine de güzel olabilir, trailerı sevdim.

Wotc bu yılı sağlam geçirecek gibi duruyor. Önce magic legends, şimdi dnd dark alliance. MTGA mobili de unutmamak lazım.
tTRiYax.png
Ara
D&D olduğu için bakılır gibime geldi oynanışı tam olarak görmeden bir şey söylemek zor.

Edit: Fiyatını gördüm sadece D&D olduğu için bakılmaz. Fiyatını hak ederse alınır .d
Ara
unknown.png

Oyun çıktı ama pek iyi bir çıkış olduğu söylenemez gibi.
tTRiYax.png
Ara
D&D sistemi olan Aligment sistemi varmı? Baldurs gate 3'de kaldırmışlardı.
Ara
Mekanikleri rezalet, başlangıcı aşırı sıkıcı. Beğenmedim. Elinize game pass alırsanız ancak o zaman denemenizi öneririm, öbür türlü hiç satın almaya kalkmayın.
Space-Background.gif
Ara
(23-06-2021, 23:34)Yasin Ahmet : Mekanikleri rezalet, başlangıcı aşırı sıkıcı. Beğenmedim. Elinize game pass alırsanız ancak o zaman denemenizi öneririm, öbür türlü hiç satın almaya kalkmayın.
Son dönem çıkan D&D sistemini en iyi yansıtan oyun Pathfinder Kingmaker, yeniside eylülde çıkacak.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Metascore'u 54, kullanıcı skoru 3.4. Yerden yere vurmuşlar.
IbnE9P2.gif
Ara
Eski d&d crpg'leri artık yapamıyorlar. O yüzden yeni Pathfinder'i bekliyorum.(Ah ah Kingmaker'daki chaotic evil baronumu özledim.)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.