2021 Yaz TEKKEN 7 Ligi
Tekken-7-05-HD.png

Strategyturk Yaz 2021 TEKKEN 7 Ligine hoş geldiniz.

Ligin İşleyişi
  • Oyuncular 3 karakterle lige katılırlar.
  • Eşleşen oyuncular toplamda 5 maç yaparlar.
  • Oyuncular her maç öncesi karakter değiştirebilir.
  • Eşleşme dahilinde 2 maç kazanan karakter geri kalan maçlarda seçilemez hale gelir.
  • Etkinlik Çarşamba ve Cumartesi günleri 19:00'da başlar.

YukarePCOyunCraetusAyroEuphratesDuman
#1C_DNC.pngC_LEO.pngC_ASA.pngC_XIA.pngC_LAW.pngC_LAW.png
#2C_LID.pngC_ASA.pngC_LID.pngC_KZM.pngC_HWO.pngC_DVJ.png
#3C_KUN.pngC_KIN.pngC_KUN.pngC_LIL.pngC_STE.pngC_KAZ.png
W/L0/00/00/00/00/00/0
[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum. Kunimitsu, Lidia, Julia, Alisa.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum.

Karakterlerim: Alisa Bosconovitch/Lidia Sobieska/Kunimitsu. Son karaktere karar vermedim. Düzenleyip eklerim.
76561198034761601.png
Ara
Karakter yasaklama kuralı hem alınan geri bildirimler hem de TEKKEN'deki rekabetçi ruhu bozacağından dolayı kaldırılmıştır.
Ara
Katılıyorum.

Xiaoyu, Kazumi, Lili, Asuka
hby6qc.gif
Ara
Karakterlerimi Leo, Josie, King ve Alisa olarak değiştirmek istiyorum.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum Steve Fox, Law, Xiaoyu, Hwoarang
Ara
Maçlar bugün olacak mı olacaksa kimler kimlerle karşılaşacak?
Ara
Asuka'yı Kunimitsu ile değiştirmek istiyorum.
hby6qc.gif
Ara
Şuanda istenen katılım düzeyinde değiliz daha fazla katılım bekliyoruz. Haftaya da yeterli katılım sağlanmazsa belki farklı bir konsept düşünülebilir.
Ara
Josie'yi Lili ile değiştirmek istiyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugünkü oyun gününe ben dahil birkaç katılımcımız zaman problemleri dolayısıyla katılımda sıkıntı yaşayacaklarından ötürü ligi eksikte olsak haftaya başlatırız. Haftaya benim henüz kesin olmamakla beraber işim olabilir. Böyle bir durum halinde katılan yöneticilerimizden birisi bana sonuçları iletir. Eğer katılımcılar isterse farklı bir konsept de denenebilir. Örnek olarak benim aklımdaki konsept ise, win limit olmadan kurulan lobide 1,5 saat sonunda en son win e sahip kişi puan alır. Buna ayrı olarak en fazla win alan da puan alır. İki koşuluda sağlayan ekstra puan alır vs. Katılımcıların 5 kişininde boşta kalmadan oynayabileceği konsept önerileri varsa bunu belirtebilir.
Ara
ben ligten çekileyim kalan 4 kişi arasında kısa bir turnuva ile şampiyonu bulmak daha kolay olur
Ara
Bu ay içinde yapılacak karşılaşmalara katılabilirim: Law, Heihachi, Devil Jin, Feng.
Playstationdan katilinabiliyor mu?
Ara
Maalesef TEKKEN 7 platformlar arası oynanışa izin vermiyor.
Ara
Etkinlik saatine uyamayacağım için etkinlikten ayrılıyorum. Oyunculara iyi oyunlar dilerim.
76561198034761601.png
Ara
Tekken7_Heihachi_Boss-450x253.jpg

2 haftalık ancak bol maçlı bir lig düzenleyebiliriz. Oyun günleri Çarşamba ve Cumartesi 18:00 olabilir. Öncesinde katılımcıları netleştirmemiz gerekiyor. Best of sistemi yerine daha basit "puan" bazlı bir sistem düşünüyorum. Örneğin o gün karşılaşacak oyuncular toplamda 5 kez karşılaşacaklar, her maç 1 puan. 5 puanı 1 kişi de alabilir, 3-2 de bölüşülebilir. Karakterler için "bir karşılaşmada en fazla 2 maçta kullanılabilir" gibi bir kural düşünülebilir.

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett...rbox=false
Bana uygun.
WhaW8Am.gif
Ara
İlk oyun günü bugün 19:00

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.