Dizi: Gotham (2014)
8Z7mva.png
Gotham ile ilgili iletiler buraya.
1. sezonun başları biraz kötü ama 1. sezonun sonlarına doğru ve 2. sezon çok güzel.
Ara
Dizide çok iyi sözler mevcut, ikinci sezondan beğendiklerimi yazayım. 

"It's not a job if you love what you do" Eduardo Flamingo
"A man with nothing that he loves, is a man who cannot be bargained. A man that cannot betrayed. A man who answers to no one... but himself"  Edward Nygma
Gotham deyince batman geliyor aklıma alakası varmı ?
Ara
Var.
Penguen in geri dönüşü çok iyi oldu
"Biz inandığımız davaya koşarak gideriz koşarak gidemezsek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz ama davamızdan vazgeçmeyiz " Prof.Dr.Necmeddin Erbakan
Ara
"Biz inandığımız davaya koşarak gideriz koşarak gidemezsek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz ama davamızdan vazgeçmeyiz " Prof.Dr.Necmeddin Erbakan
Ara
Bir yerde Gotham'ın başka bir evrende geçtiğini bu evrende Bruce büyüyüp Batman değilde Owlman olacağını okumuştum. Çizgi romanda Crime Syndicate of America'nın üyesi, kötü bir karakter. link
Ara
(17-05-2016, 17:35)Lothebork : Bir yerde Gotham'ın başka bir evrende geçtiğini bu evrende Bruce büyüyüp Batman değilde Owlman olacağını okumuştum. Çizgi romanda Crime Syndicate of America'nın üyesi, kötü bir karakter. link

Sanmam. Ne zaman Bruce'un sahneleri çıksa ve "bu adil değil" gibisinden konuşsa, yavaşça Nolan filmlerindeki gibi bir Batman müziği çalıyor. O sahneler Bruce'un neden Batman olma yoluna gittiğini ve buna nelerin sebep olduğunu anlatır nitelikte.

O değil de bu Profesör Strange, Jerome Valeska'yı geri getirsin ve ona "Sen Joker'sin!" desin artık!
L31q2j.pngX4LzB7.png
[+] 1 üye CradonWar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3. sezonu başladı.
3. sezonu izlemeye başlarken 2. sezonun son 3 bölümünü izlemediğimi farkettim fail. Bugün 3 bölümlük bir maraton yaptım. Acaba ratingleri nasıldır diye merak ediyorum bayağı ilginç bir yapıda çünkü dizi.
Dizinin tam ismini Gotham : Jim Gordon'un Trajik Hayatı yapsalar yeridir.
4. sezonun en iyi aktörü açık ara Szasz.
Dizide beni en cok rahatsiz eden sey karakterin olup olup tekrar dirilmesi.Arkham Asylum'un suyu sifali herhalde olu giren sag cikiyor.
Ara
Dün binge yaptım 5 bölüm birden izledim, o bahsettiğin olay Gotham'da hep vardı bu sezon da aynı şekilde hareket etmişler.

Karakterlerin çocuk olması bazen cringe bir hava katıyor, ayrıca Cat Woman için yanlış oyuncu seçmişler.
Marvel yada dc nin cizgi roman film yada dizilerinde hiçbir zaman bir karakter ölü kalmaz . Sadece bir istisna biliyorum o kadar. Adamlar tutmuş bir karaketeri öldürmek istemiyorlar. @Duman catwoman ın yanında joker de kanımca iyi degil. Ama diğerleri olmuş
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.