Aksiyon: Red Dead Redemption 2
CvDTzvUXEAAqQyD?format=jpg&name=large

Red Dead serisinin yeni oyunu "Red Dead Redemption 2" resmen duyuruldu. Çıkış tarihi için ise Sonbahar 2017 işaret edildi.

İlk Trailer.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konuyu güncelledim.

PC'de 2019'da oynarız artık.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2 gün sonra ilk fragmanı çıkacakmış.

Gerçi yukarıda da yazıyormuş.
Umarım pcye gelene kadar aral iflas ederde 90'dan oynarız.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
PS4 almak biraz şart oldu gibi. Almaya aslında alınır ama oyun fiyatları inanılmaz uçuk 200 250 300 TL.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sanırım oyun GTA V gibi olacak. Birden fazla karakter yönetimi veyahut NPCler ile takım oyunu yapacağız gibi geldi.
Ara
https://www.twitch.tv/rockstargames
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
20 saniyelik. :D
Ya "back story" ya da ana karakter (veyahut ana karakterlerden biri) Kızılderili.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
PCye çıkmaz büyük ihtimalle
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
@Furkovic
Ben de öyle düşünüyorum. Red Dead serisinin hiç bir oyunu PC'ye gelmedi henüz. 2K veya Rockstar zor duruma düşmedikçe PC'ye çıkarmazlar diye tahmin ediyorum.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
3. oyun 2018'e ertelenmiş.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Oyun ertelendi fakat resmi çıkış tarihi var artık. 28 ekim 2018

https://www.rockstargames.com/newswire/a...-26th-2018
Sinkaf-ül Tertibat
Ara

26 Ekim'de çıkacak olan Red Dead Redemption 2'den 24 saniyelik bir oynanış videosu sızdı.
Sic Parvis Magna
Ara
Red Dead Redemption 2, 5 Kasım'da PC'ye geliyormuş.

https://twitter.com/RockstarGames/status...7710715905

Rockstar garip bir model seçmiş ama oyunu çıkartmak için. Anlatayım:

Rockstar Games Launcher'dan ön sipariş 9 Ekim'de başlıyor ve buradan alırsanız GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition ve Max Payne 3: The Complete Edition oyunlarından 2 tanesini bedavaya alıyorsunuz. Buna ek olarak hikaye modu için Outlaw Survival Kit, War Horse, Treasure Map ve para bonusu veriyor. Ayrıca Red Dead Online için de 50 gold bar.

Oyunu ayrıca 23 Ekim'den başlayarak Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store ve seçili diğer mağazalardan ön sipariş verip alabiliyorsunuz. Bundan alacağınız bonus ise Red Dead Online için 25 gold bar.

Tüm bu mağazalardan alırsanız 5 Kasım'dan itibaren oynayabilecekmişsiniz.

Steam'de ise oyunun Aralık ayında çıkacağı yazıyor, ön sipariş ile ilgili bir bilgi yok.

Bence, hangi mağazadan almayı umursamıyorsanız bile en azından Steam fiyatını görmek gerekiyor. Sanırım şu anda Epic ve Steam'de satılan oyunlarda bir fiyat farkı yok ama tam bilgili değilim o konuda. Bu nedenle Epic Store da belki düşünülebilir erken oynamak için ama dediğim gibi Steam fiyatını görsek hoş olur.

Ha ayrıca, Rockstar kendi launcher'ını çıkardıktan sonra herkes Red Dead 2'nin PC'ye geleceğini düşünmeye başlamıştı ama bu kadar erken geleceğini tahmin eden yoktur herhalde.
Ara
Ben 3 yıl daha beklenip 480p Switch Special Edition alınması taraftayırım.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-10-2019, 19:29)Voidian : Ben 3 yıl daha beklenip 480p Switch Special Edition alınması taraftayırım.

VR versiyonu da beklenebilir birkaç yıl.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evet launcher muhabbetinin RDR2 için olduğu kesindi ama bu kadar erken olması şaşırttı gerçekten. PC oyun görücek deseniz ya. Birbirinin klonu tonla simülasyon ve 2. sınıf açık dünya oyunlarından sonra bu denli büyük bir yapıtın PCye gelmesi baya büyük olay. Beklenen birşeydi tabi. Tam Cyberpunk'ın PCyi domine edeceği dönemde PC pazarını karıştıracak bir hamle. Rockstar yine gündemden düşmemeyi başarıyor.
Sic Parvis Magna
Ara
Red Dead Redemptian'ı remastered olarak bilgisayarda göremeyince ikinci oyunun gelmeyeceğini düşünmüştüm. Sonra çıkan dedikodular, listelemeler ve en sonunda da launcher olayları oyunun PCye gelme ihtimalini arttırdı benim gözümde. Şuan, sadece bu oyun için PS4 almadığıma sevinmekle meşgulüm.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Ps4 aldırcak düzeyde oyun olabilir fakat pcye çıkacağına da kesin gözüyle bakılıyordu. Yine de ps4 almak için fazlasıyla sebep var. Bkz: God Of War, Death Stranding, The Last Of Us 2....

Bi de şu açıdan bakmak lazım. Sinemaya filmi izlemeye gitmiyorsun. 2 sene sonra tvde çıkmasını bekliyorsun izlemek için. Ve bu film öyle sıradan bir film değil. Yılın oyunu ödülünü başa baş kaybetmiş birisi.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.