[HS] Medieval 2 - Westeros Hotseat
Sorun halloldu. En yakın zamanda Justicar turu oynayacaktır. Tur süresi şu andan başlamış gibi kabul edelim.
Ara
Dün problemi çözmüş gibiydik. Oyun sırasında aynı hatayı veriyor hala girdikten bir kaç dk sonra oyun kapanıyor.
Ara
Her oyuna girdiğinde custom battle açıyorsun değil mi? Custom battle açmazsan sürekli oyundan atar.
Ara
Oyun esnasında olan problemler oyunu açtıktan sonra custom battle girip çıktıktan sonra düzeliyor. Ama modu yeni yüklediyseniz ilk başlarda bu hatayı bol bol almanız normal. Bende 1 senedir yüklü mod. Artık çok nadir hata veriyor. Ve custom battle bile girmiyorum.

Açıkçası zamanla azalan bir hata. Başka çaresi yok.
Ara
@EralpU yanlış turu atmışsın. Senin turun :)
Ara
(12-06-2017, 21:13)ZenderX : @EralpU yanlış turu atmışsın. Senin turun :)

Düzelttim kanka :D
Her sabah yeni bir gün doğarken,
Bir gün de eksilir ömürden;
Her şafak bir hırsız gibidir
Elinde bir fenerle gelen.

Ömer Hayyam
Ara
Yurt dışına çıkıcağım için hotseat'ten ayrılıyorum.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-06-2017, 21:02)Justicar : Yurt dışına çıkıcağım için hotseat'ten ayrılıyorum.

Dayak yemede orda sad
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bu hotseatte bildiğimiz gibi Arryn yani justicar bıraktı. Yerine yeni bir oyuncu bulamazsak bence Starklar devam etmeli. Tully erken yıkılacak gibi gözüküyor. Stark tek başına çok zayıf kalacak. Arryn i @etzel in yönetmesi bence uygun düşer.
Ara
[WH] Arynn ülkesi, [WH] Stark (@etzel) tarafından yönetilecektir. Bu durumun aynısına Third Age Hotseat'te de rastalayabilirsiniz.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hotseat'den ayrılıyorum
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Adminden şifre sıfırlama istedim. O gelene kadar oynayamayacağım.
Ara
(05-08-2017, 12:43)cemal : Hotseat'den ayrılıyorum

Sırf GoT diye girdin o da havada kaldı Kardinal

Saddest
G0kMNN.png
Ara
(05-08-2017, 14:07)Merco : Adminden şifre sıfırlama istedim. O gelene kadar oynayamayacağım.

Yollandı.
G0kMNN.png
Ara
@etzel 'in oyundan ayrılmasıyla açılan boşluk nedeniyle hotseatte yapılan değişiklikler.

Arryn'e @Aytaç geçti
Martell'e @Revolver geçti

Stark rebel oldu ve harita kısıtlandı. Kısıtlı harita; yukarıdaki kırmızı çizgi üzerinde kalan şehirler fethedilemez.
BAjmLj.jpg
Ara
Rennly Ülkesi Fort Kuralı İhlali

Bahsi geçen kural:

Alıntı:Her fortta en az 4 birim kartı bulunmak zorundadır. İçindeki asker sayısı önemsizdir.

Fort kuralı ihlal edilmişse düşman fortun arkasına geçme hakkı kazanır.

Bahsi geçen ihlal:

Alıntı:Rennly ülkesinin nehir köprüsüne kurduğu kritik fortu birden fazla turdur 1 birimle tutması.

Karar ve ceza:

Alıntı:Normalde bahsi geçen kuralda düşman orduları fortun arkasına geçme hakkı kazanır. Fakat fort çok önceden kurulduğu için ve haliyle düşman yetişemediği için Rennly oyuncusuna toplamda 5000 florin para cezası verilecektir.
G0kMNN.png
Ara
@ZenderX @GaulTurk eralp kayıplarda bir çözüm öneriniz var mı yoksa rafa mı kaldıralım ?
Ara
@Merco @JanissaryArcher Şifresiz tur dosyasını özel mesaj yoluyla gönderdim.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.