Günlük: Stellaris - Synthetic Dawn Müzikleri
diarystl.png

Stellaris geliştirici günlüklerinde bu hafta söz Paradox'un birçok oyununun müziklerini yapan Andreas Waldetoft'ta.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...c.1039976/ :2017_08_17_4-png.292438

Merhabalar, ben Andreas Waldetoft. Bir kez daha bir Stellaris eklentisi üzerinde görevlendirildim, Stellaris ve eklentileri üzerinde çalışmak her zaman hoşuma giden, ilham verici bulduğum bir şey. Stellaris'in müziklerini oluştururken öyle bir özgürlüğe sahibiz ki hiçbir zaman elimizdeki fikirler, düşünceler tükenmiyor. Benim için Stellaris müziklerini oluşturmanın zor kısmı müziğin uyumu veya melodisi değil, doğru sesi ve synth'i yakalamak.

Synthetic Dawn eklentisi için sentetik ses efektlerine öncelik vermek istedim. Bazılarında bu biraz 80'lerin 90'ların oyun müziklerini çağrıştırabilir. Müzik hatları daha tempo, daha dinamik şekilde. Tüm bunlar üzerinde uğraşırken Stellaris müziklerine ayrı havayı korumaya çalıştık ve diğer bir Stellaris müziğinden sonra Synthetic Dawn müziğinin gelmesi durumunda uyumsuz bir hava oluşmasını engellemek istedik. 

Toplamda Synthetic Dawn 3 yeni parça içerecek, bu 3 parçanın toplam uzunluğu yaklaşık 18 dakika. Aşağıda bu parçalardan birini, Synthetic God'u dinleyebilirsiniz:

Bu haftalık bu kadar! Haftaya sizlere başta core sector valilerinde yapılan değişiklikler ve demokratik ülkelerdeki seçimler olmak üzere 1.8 Čapek yamasıyla birlikte yapılan ufak değişikliklerden bahsedeceğiz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.