Age of Empires IV - Beklentileriniz
tabi oyun çıkarsa :D :D hala ses yok
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
18 aydan fazla oldu hala ses seda yok. Tek bildigim, yine harp temali oyumlarda calismis kaliteli bir muzisyen ile anlastillari.
Ara
12 Mart'ta yapılan Inside Xbox'da Age of Empires serisi ile ilgili yeni bilgilerin verileceği söylenmişti ama sonra bundan vazgeçtiler. Resmi twitter adreslerinde yaptıkları açıklamada yakın zamanda yeni haberler alabileceğimizden bahsetmişler. 28 Mart'ta yapılacak olan Pax East'te belki bir şeyler görebiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Beklentiden ziyade oyunun mükemmel olması kesin gözüyle baktığım şeydir bu oyunu geliştiren elemanlar coh2yi yapan şirket. Relic.
Oynanış mekaniklerini bilemem fakat oyundaki grafikler, animasyonlar açısından ortaya efsane birşey çıkacağına eminim. Company of hereos 2 2013 çıkışlı bir oyun olmasına rağmen verdiği grafiksel doygunluk çok fazla. Bi tank patladığında o patlama animasyonuna bile hayran kalabiliyordunuz. Aoe4'te tüfekçilerin karşılıklı çatışmaları bile ayrı bir keyif vereceğinden eminim.
Yani oyunun yapısı değişse bile mükemmel bir oyun olacağıdnan eminim. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
[+] 1 üye Alduin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kesinlikle öyle Coh2 uzun süredir DLC'de almamasına rağmen hala keyifle oynanan, kendini oynatan bir oyun. Nitekim istatistiklerde bu durumu doğrular nitelikte. Age of IV konusuna gelirsek, 1.5 yılı geçti halen oyunla ilgili bir duyuru yok. Madem elinizde hiç bir şey yok ya da karar veremediniz konsepte, neden duyuru yapıyorsunuz? Umarım beklentimizi karşılayacak bir oyun olur, açıkçası benim beklentim son çağın 1. Dünya Savaşı olması yönünde.
Ara
20 yıl geçmesine rağmen turnuvalarıyla hâlâ dahi Twitch'te üst sıralara yükselen aynı anda 20 bin kişinin izlediği AoE2'nin verebildiği rekabet ve strateji duygusunu versin yeter. Üçüncü oyun gibi olacaksa beni kaybettiniz.
Ara
Tahminim birinci dünya savaşı yıllarında geçeği, hatta tahminden öte birinci dünya savaşında geçsin istiyorum.
Bir insan evladı çıkıp adam gibi birinci dünya savaşı rts yapsın da bitsin bu bendeki çile.
Ara
14 Kasım 2019'da oynanış videosunu yayınlayacaklar.
[+] 1 üye Alduin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-09-2019, 17:48)Bambukavak : Tahminim birinci dünya savaşı yıllarında geçeği, hatta tahminden öte birinci dünya savaşında geçsin istiyorum.
Bir insan evladı çıkıp adam gibi birinci dünya savaşı rts yapsın da bitsin bu bendeki çile.
tek çağda geçmesi eycof mantığına ters.
Bence ilk çağ ww1, 2. çağ ww2, 3. çağ kore, 4. çağ vietnam son çağda milenyum tarzı birşey olabilir.
giphy.gif
Ara
Orası öyle ama devletler değişiyor onu nasıl yaparlar bilmiyorum.

edit: belki de sadece Rus, Türk, Alman der geçerler olabilir age of mantığına uygun haklısın, desene gitti 1. dünya savaşı.
Ara
1.Dünya savaşı konseptinin eycofta gideri var gibi. WW1 Konseptli bir eycof hayal edebiliyorum. Alman imparatorluğunun, avusturya macaristanın, osmanlının, allieslerin olduğu bir oyun imkansız değil. Relic yapıyorsa hiç imkansız değil.
Benim beklentim oyunun 1.Dünya savaşı olması yönünde. Eğer rise of nations mantığında yaparlarsa batırabilirler oyunu, üstellik güzel, zevkli olacağınıda sanmıyorum.

Ama WW1 güzel ve eğlenceli bir konsept olabilir.
Ara
2 sene oldu tek bir ekran goruntusu bile yok......
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.