[MOD] Imperial Splendour
Imperial Splendour

1396770909-factions-imperial-spl.png

Merhaba Arkadaşalr bugün size İmperial Splendour modunu tanıtacağım bu mod hakkında bir çok şey yazabilirim ama konu dağılır kısaca oyunu neredeyse tamamen baştan düzenleyen bir mod desek yanlış olmaz bence diye düşüyorum getirdiği çok fazla yenilik olmasının yanı sıra düzelttiği bir çok sorunda var.Örneğin ben modu kurduktan sonra garip bir şekilde turlar arası kasma daha az olmuştu ama grafik detayları yüzünden'de ara sırada olsa kasıyordu oyun gibi gibi.Yukarıda ki resim ne derseniz oyuna eklenen devletler yada yeniden düzenlenen devletler diyebiliriz.Birim olarak üniformalar çok hoş bayraklar değişiyor birimlerin özellikleri yeniden ayarlanmış.Daha fazla uzatmadan denemelisiniz demek istiyorum ve Resimlere geçiyorum.

20171017184302_1.jpg
20171018235931_2.jpg
20170927171730_1.jpg
20170811175007_1.jpg
20170811174529_1.jpg
prussia_campaign_models.png
2015-01-17_00016.jpg

Linklere Geçelim Hemen;

Patchler;

Patch 1

Patch 2

tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 3 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Rise Of Republic sürümünü denedim yeni çıkan ve pek beğenemedim ne yazık ki ekliyeyim buraya dedim denemek isteyenler için Moddb'de var.
трагедия
Türkçe yaması var mı
Ara
Yok diye biliyorum.
трагедия
Ben bu modu kurdum ama açılışta application load error diye bir hata verdi, nasıl çözülür bilen var mı?
Bir de bu modda hangi devletler oynanabiliyor, şahsen ben bütün devletleri oynamak isterim
Ara
(25-02-2021, 12:45)Serjez : Ben bu modu kurdum ama açılışta application load error diye bir hata verdi, nasıl çözülür bilen var mı?
Bir de bu modda hangi devletler oynanabiliyor, şahsen ben bütün devletleri oynamak isterim

Kurulum sırasında hata yapmış olabilirsiniz. Tekrar kurun isterseniz.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
Edit: manuel olarak biz yapıyormuşuz, ordu seçiliyken sağdaki tuşlardan. Soru silinebilir.

Savaşlardan sonra alaylarda eksilen askerler yenilenmiyor. Benzer bir problemi yaşayan var mı? Nasıl çözebilirim?
Ara
(18-05-2022, 22:33)cennaro : Edit: manuel olarak biz yapıyormuşuz, ordu seçiliyken sağdaki tuşlardan. Soru silinebilir.

Savaşlardan sonra alaylarda eksilen askerler yenilenmiyor. Benzer bir problemi yaşayan var mı? Nasıl çözebilirim?
Merhaba. Bildiğiniz gibi dünya haritası açıkken ordunuzu seçtiğinizde, altta ordu paneli açılır. Panel açılınca sağ tarafta general atama butonu, terhis etme butonu ve birimleri yenileme butonu çıkar. Son butonda birimleri seçerek yenileyebilirsiniz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.