Nostalji oyunları günü
Selamlar herkese,

Guzide forumuzda ismi lazim olmayan bir oyuna asiri bagimlilikdan bikmis arkadaslara farkli bir alternatif sunmak amaciyla ortaya şoyle bir fikir atmak istiyorum;

Bir baslikta haftanin belirli bir günü eski klasik rts oyunlardan biri icin oylamayla mac ayarlayalim. Sevenleri ozleyenleri ile birlikte hos vakit gecirelim. 

Sahsi tercihlerim
Age of empires 2
Cossacks back to war
Rise of nations
Homeworld 1/2

Bende olanlar bunlar, sizde tabiki baska cevherler de vardir. Aydinlatin lutfen.
Meraklilar, rica ediyorum ilginizi bekliyorum.

İyi gunler.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rise of nations
açılırsa kesin gelirim :)
Ara
Aoe2 orj oyuna sahibim, Ron korsan olursa gelebilirim güzel oyunlar güzel nostalji olur
Ara
Age of Mythology oynayabiliriz Gameranger üzerinden.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ron korsan mp oynatiodu eskiden ama simdi steame bagladi. Zor olabilir. Millet buyursun bi bakalim baska kimlwr cikiyor
Ara
AOE2, COH1, COD'un eski oyunları ve Warcraft 3'e talep olursa ben de katılabilirim.
Ara
AOE2 kur coşalım gecelere akalım.
Ara
Ilk tercihlere gore

Aoe2 - 3 kisi
ron - 2 kisi
Aom - Duman

yok mu arttiran
Ara
AOE2 diyorum.
Ara
AOM
COD1 veya 2 de olabilir
korsan olursa AOE2 ve RON a da gelebilirim.
giphy.gif
Ara
RON steamde var ama unutmuşum biraz daha seri oynamaya alışırsam girilebilir neden olmasın
Ara
Cossacks oynamadım ama bir şans verebilirim.
Ara
cossack back to war da bayağı güzel
giphy.gif
Ara
AoE2 veya AoM'a katılmayı isterim. Onun dışında C&C Generals da oynanabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
C&C Generals ve BFME 1-2 olursa ruhumu satar yine de katılırım. Onun dışında haftaya sınavlarım var ve sonrasında memlekette olacağım bir süre. Pek bir şeye katılabileceğimi sanmıyom.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bfme serisi.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
İlk tercihlere gore

Aoe2 - 4
Ron - 3
Aom - 2
Bfme - 2

Siralamanizi rastgele yaziyosunuz bazilariniZ. Mumkunse birinci ikinci ucuncu tercih olarak yazalim. Saglikli puanlama yapamiyorum yoksa.
Bazilarinda her oyun orj yok. Korsan mp icin seceneklerimizi degerlendirelim
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel bir konu olmuş. Ben AOE2 diyorum.
Ara
Konusurken arada, hangi gun oynamaya musait onu da belirleyelim. Sahsen benim icin cuma/cumartesi aksam/gece. Hafta ici 11 - 2
Ara
Salı Perşembe Custom EU4, Cuma akşamı Civ6, haftasonları normal EU4 etkinliği var.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.