2018 Yaz Festivali: Thrones of Britannia Çekilişi
st-tob.png

Strategyturk Yaz Festivali 2018 kapsamında düzenlenen çekilişlerin ilki olan Thrones of Britannia Çekilişine hoş geldiniz.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Total War: Thrones of Britannia
Total War'ın Saga formülüyle çıkarttığı ilk oyunu olan Thrones of Britannia milattan sonra 878 senesinde Britanya adalarına odaklanıyor. Büyük Viking İstilasından sonra Anglosakson Kral Büyük Alfred tarafından Vikinglerin nihayet savaş alanında yenilgiye uğratılması ve ardından imzalanan ateşkesin başlangıç tarihi olan bu tarihte Britanya adalarında oynanabilir olarak Wessex ve Mercia gibi Anglosakson Krallıklar, Gwined ve Strat Cult gibi Kelt kültürüne daha yakın Galli ülkeler, Northymbre ve East Engle gibi bölgeye yerleşen Vikinglerin yönettiği ülkeler gibi toplam 5 farklı kültürden 10 ülke bulunuyor. 

Bunun sadece ilk çekiliş olduğunu, festival kapsamında çok sayıda farklı forum etkinlikleri ve çekilişler yapılacağını unutmayın.
Strateji oyunlarından Türkçe haberler ve diğer içerikler için aşağıdaki linkler vasıtasıyla sosyal medya sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

st-facebook-75x75.png st-twitter-75x75.png st-youtube-75x75.png
[+] 4 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Takılalım şansımızı denemiş oluruz
[+] 1 üye kilical12333 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katiliyorum.
Ara
Katılmaktayım.
v5jjo8.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
giphy.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Katılmak istiyorum.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Katılmak istiyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
katılıyorum.
Blizzard : estriel#1265
Ara
Katiliyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.