Arama Sonuçları
Yorum Konuyu Başlatan Forum Yorumlar Okunma Yayınlanan [Artan]
  Konu: Launcher siyah ekran problemi! (ÇÖZÜLDÜ)
Yorum: Launcher siyah ekran problemi!

Sorunu çözmüş bulunmaktayım.Benzer sıkıntı yaşayan arkadaşlar için; Program ekle kaldır'dan "Paradox Launcher V2" programını kaldırarak işlemlere başlayın. Appdata/Local ve Appdata/Roaming içindeki "P...
Cooper Hearts of Iron IV 4 1,450 15-01-2021, 18:17
  Konu: Kasma sorunu
Yorum: Kasma sorunu

Bende ortalama 100yıl kadar oynadıktan sonra bir kasma sorunu oluyor.Normalde modsuz oynamayan biriyim.Acaba ondan mı diye düşünmüyor değilim.Belki işe yarar diye Hindistanın tamamını haritadan kaldır...
Cooper Crusader Kings II 7 2,509 01-01-2021, 11:06
  Konu: EU4 - İlginç Görüntüler
Yorum: EU4 - İlginç Görüntüler

Bu adam buraya nasıl çıktı aga ? 1600lerde hala yaşamasına mı şaşırayım ? Yoksa Hindistan sevdasına mı bilemedim https://files.catbox.moe/jt5c63.jpg
Cooper Europa Universalis IV 1,386 315,200 01-10-2019, 17:33
  Konu: Laptoptan dolayi oyun acilmiyor
Yorum: Laptoptan dolayi oyun acilmiyor

Dün gece oyunun bütün dosyalarını (kalıntılarını) sildim. Steam common içinden de sildim, workshopta ki modları da sildim.Oyuna ait bütün aboneliklerden çıktım.Belgelerim,Paradox içindeki eu4 dosyalar...
Cooper Europa Universalis IV 5 730 28-09-2019, 17:04

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.