Arama Sonuçları
Yorum Konuyu Başlatan Forum Yorumlar Okunma Yayınlanan [Artan]
  Konu: Europa Barbarorum 2
Yorum: Europa Barbarorum 2

Merak edip indirdim. Denemesine diğer ülkelerden uzaktaki arap devletini seçtim. Oyun başladı, normalde otoda yenebileceğim bir orduyu kaç defa denedimse de otoda yenemedim. Üstelik ağır kayıp verdim....
hazarowa Medieval II: Modlar 11 7,140 30-11-2023, 00:38
  Konu: Yükselen Trakya Kabilesi (güncelleme)
Yorum: Yükselen Trakya Kabilesi (güncelleme)

İşe gidiyorum şimdi. Vaktim olursa hepsini izlyeceğim. Ayrıca sayfana da bir bakacağım. İnş. güzel videolar vardır
hazarowa Rome: Total War 10 815 01-04-2023, 08:24
  Konu: Rejim değiştirmenin başka yolu var mı ?
Yorum: Rejim değiştirmenin başka yolu var mı ?

Evet öyleymiş. Tüm şehirlerde ve kasabalardaki binalarda (kışla sur yol liman factory vs) değiştirmek gerekiyormuş. BUgün öğrendim ben de. Bakalım yarın deneyeceğim işe yarayacak mı ?
hazarowa Empire: Total War 2 586 07-07-2020, 22:39
  Konu: Empire - Osmanlı İmparatorluğu
Yorum: Empire - Osmanlı İmparatorluğu

Osmanlı için doğu ve kuzey taktiği yazayım ben de. Not: Sadece doğu-kuzey taktiğidir, ekonomi bilim batı kısımlarını yazmıyorum. İlk tur irana askeri geçiş top teknolojisi karşılığında ticaret mütt...
hazarowa Empire: Ülkeler 9 6,663 28-06-2020, 00:55
  Konu: Empire - İspanya Rehberi
Yorum: Empire - İspanya Rehberi

5 yıllık hort olacak kusura bakmayın :) İlk işiniz fransa ve italyan devletleri ile diplomasi yapmak olsun. (+ bonus ingiltere ile anlaşma var) Fransaya Teklifler: 1) floransa (amerika ana kıt...
hazarowa Empire: Rehberler 1 3,077 27-06-2020, 16:51
  Konu: Medieval 2 - Kullandığınız Modlar
Yorum: Medieval 2 - Kullandığınız Modlar

Ben sadece kendi modumla (daha doğrusu modifikasyon) oynarım. Gereksiz binaları kaldırırım (artık kışla ahır okçu binası yok ! zırh binası ortak görev görüyor). Zayıf düşen ülkelere ekleme yaparım (bü...
hazarowa Medieval II: Total War 7 1,563 16-12-2019, 02:55
  Konu: En çok oynadığınız ülke
Yorum: En çok oynadığınız ülke

Türkleri söylemeye gerek duymuyorum (ecdat olmaları dışında gerçekten zor ve maceralı bir ülke) Türkler harici sevdiğim iki ülke ilgiltere ve venedik. Orduları ve konumları hoşuma gidiyor.
hazarowa Medieval II: Total War 8 2,134 16-12-2019, 00:24
  Konu: Medieval II - İskoçya (Britannia)
Yorum: Medieval II - İskoçya (Britannia)

@Aytaç aynen hocam Danimarka gerçekten zorluyor. Daha ilk kalesi için hemen hemen 3 ordusunu (ordulardan birisi kral ayrıca) kesmek zorunda kalmıştım. Dahası gemiyle gelen bi ordusu yoldaydı, bi tur g...
hazarowa Medieval II: Ülkeler 5 1,782 09-12-2019, 02:48
  Konu: Medieval II - İskoçya (Britannia)
Yorum: Medieval II - İskoçya (Britannia)

İskoçya ile daha 3-4 gün önce very hard/hard zorlukta oyun açmıştım. Önümde iki tehlike vardı. İngiltere ve Danimarka. Ben ilk Danimarka'yı bitirmeyi seçtim. Bunun için İngiltere'yi dengelemem gerekiy...
hazarowa Medieval II: Ülkeler 5 1,782 08-12-2019, 19:40

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.