Arama Sonuçları
Yorum Konuyu Başlatan Forum Yorumlar Okunma Yayınlanan [Artan]
  Konu: Komünizmin yayılamaması
Yorum: Komünizmin yayılamaması

Sendikalara fazladan güç veren oylama sistemi ve yasalar geçirebilirsin. Oyun ilerleyip daha da sanayileştiğinde sendika üyesi sayısı da artacaktır. Bunun yanında agitatörler ve komünizmle ilgili gele...
Onur34 Victoria 3 5 459 28-01-2024, 16:58
  Konu: Victoria 3 Türkçe Dil Desteği Sağlanması
Yorum: Victoria 3 Türkçe Dil Desteği Sağlanması

Benim kanıma göre bu konuda birçok üyemiz ezbere konuşuyor, evet neticede bir şirket kar amacı güden bir kuruluştur ve herhangi bir hamlesini kendisine katacağı kazanımı düşünmeden yapmaz ancak her ol...
Legnica Victoria 3 107 15,547 29-05-2021, 09:48

Ayrıca bir ek yapmak istiyorum; yukarıdaki mali hesap aşağı yukarı doğrudur. Ama şöyle bir gerçek de var ki oyun sektöründe en başından beridir çoğu yapımcıda en büyük 5-6 dilde yayınlayıp diğerlerine...
hadjibaba Victoria 3 107 15,547 27-05-2021, 09:48

Tüm konuyu okudum. İki tarafın da haklı oldukları var. Oyun sektörüne dair nispeten içeriden biligisi olan birisi olarak yorum yapayım. -Birincisi; gerçekten de şu anda Türkiye'de müthiş artan ve k...
hadjibaba Victoria 3 107 15,547 27-05-2021, 07:28

Yapılır yapılmaz ayrı bir şey de bu duruma bu kadar şiddetle karşı çıkanları görünce ironi mi yapıyorlar acaba diye tekrar tekrar okudum yazılanları. Elinizden gelse Türkçe dil desteği eklensin diyenl...
Zebercet Victoria 3 107 15,547 25-05-2021, 15:27
  Konu: Victoria 3'ten beklentileriniz
Yorum: Victoria 3'ten beklentileriniz

Tüm ülkelerin direk modernleşme yolunda olmaması.O yıllarda ülkeler batının gücü karşısında ya kabuğuna çekilip eski geleneklerine daha sıkı bağlanmışlar(Çin gibi)ya da batılılaşmaya çalışmışlardı(Jap...
Enesrar Victoria 3 55 6,239 22-05-2021, 12:24
  Konu: Sevr Antlaşması Modu
Yorum: Sevr Antlaşması Modu

Arkadaşlar elimden geldiğince kaliteli bir "Sevr Antlaşması imzalansaydı ne olurdu?" modu hazırlayama çalışıyorum. Mod şu anlık V0.2 Beta sürümündedir. Gittikçe geliştireceğim. Fotoğraflar: [spoil...
Utinax HoI4: Modlar 6 6,436 09-02-2020, 01:20

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.