Arama Sonuçları
Yorum Konuyu Başlatan Forum Yorumlar Okunma Yayınlanan [Artan]
  Konu: İsrailoğulları Türk Boyumudur?
Yorum: İsrailoğulları Türk Boyumudur?

Elvensword : (18-04-2019, 06:37) -- Peki arkadaşlar Davut'un yıldızını nasıl yorumlayabiliriz? Bunu ilk olarak Karamanoğulları kullandı. Aynı sembolü bugün İsrail kullanıyor. Sizce saçma değil mi şim...
EspadadelAlba Tarih Tartışmaları 24 2,848 18-04-2019, 16:29

Ülkemizde öyle fantastik bir kitle var ki Jet Fadıl rahatlıkla bir tur daha atar.
Kierkegaard Tarih Tartışmaları 24 2,848 03-04-2019, 09:17

Sağol kardeş çok faidelendim videodan. Eğer böyle saklı kalmış sırlara merakın varsa Ömer Çelakıl hocamız var, onu da tavsiye ederim, mutlaka izlemelisin.
perverende Tarih Tartışmaları 24 2,848 02-04-2019, 22:55
  Konu: Fikir Söyleşileri #3: Türkiye'de Dindarlık Azalıyor Mu?
Yorum: Fikir Söyleşileri #3: Türkiye'de dindarlık azalıyo...

@jax61 :D
Probang Kültür Forum 55 6,655 22-03-2019, 22:32
  Konu: Oyunlara Giremiyorum
Yorum: Oyunlara Giremiyorum

%appdata%\Roaming\The Creative Assembly\Launcher konumuna gidip içerisindekileri silip ardından herhangi bir tw oyununa girmeyi dener misin?
Gurt Teknik Yardım 4 550 20-03-2019, 17:05
  Konu: Thrones of Britannia - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Yorum: Thrones of Britannia - Kısa Sorular & Kısa Cevapla...

Thrones of Britannia'nın en büyük dezavantajı konsepti, sadece Britanya adalarını kapsıyor dolayısıyla diğer ana oyunlar gibi gerçek anlamda farklılık içeren oynanışlar veya "tekrar tekrar oynanabilir...
Duman Total War Saga: Thrones of Britannia 12 1,862 20-03-2019, 16:49
  Konu: Thrones of Britannia - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Yorum: Thrones of Britannia - Kısa Sorular & Kısa Cevapla...

Şimdi şöyle söyleyeyim bir tane harita var ama şehir yoğunluğu çok fazla. Başlangıç konumları değişiyor bu da ilk turları farklı yapıyor. Bir müddet sonra hepsi aynı olmakta. Diğer tw oyunlarında binl...
Gurt Total War Saga: Thrones of Britannia 12 1,862 20-03-2019, 16:48

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.