Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Dün Pummel Party yerine Gartic Phone oynadık. Oldukça eğlenceliydi, ara sıra oynamaya devam ederiz. Dünkü oyundan bazı roundlar.

Animasyona katılamamıştım, o da çok eğlenceliymiş.

Dün uzun zamandır gülmediğim kadar güldüm, iyi eğlendik. Katılımcı herkese teşekkür ediyorum.
Bugünkü etkinliğimiz saat 21'de olacak.
Bugün ile satranç oynadık.

Bugünkü etkinliğimiz 20.00'de Tabletop Simulator üzerinden olacak. Codenames, UNO gibi oyunlar oynayabiliriz.

Bugün saat 20.00'de Tabletop Simulator üzerinden Catan oynayacağız.

Oda kuruldu.

Oda adı: Strategyturk Masa Oyunu
Şifre: st
Güzel oyundu. Aslında iyi kaynak kazanıyordum ama hep aynı kaynaklardan geliyordu galibiyet yarışına ortak olamadım o yüzden. İsocuk kazandı.

20230413223856_1.jpg
Bugün saat 20.00'de Tabletop Simulator oynayacağız. Catan veya UNO, Codemasters karışımı olabilir.

Oda kuruldu.

Çözdüğümüz Blackpink Puzzle'ı:

image.png
Puzzle'dan sonra iki oyun Catan oynadık. İlk oyunu fark ile kazandıktan sonra ikinci oyunda Ben, ve arasında kıran kırana bir mücadele sonunda galip geldim. Oldukça eğlenceli oyunlardı, haftaya görüşmek üzere.
Galibiyete 1 grain uzak olmama rağmen kıran kırana mücadelede adım geçmemiş, yakışmadı. Neyse, elbet bir gün birileri de benim nasıl kazanacağımı merak edip gülünç takaslara girer.
Gülünç takaslar kazanmamda bir etken olmadı, hatta o takaslar yüzünden normalde kazanabileceğim yöntemin de önüne geçmiştim, sonradan fark edip düzelttim.
Oda kuruldu.

Geçen Haftalarda Oynadığımız Oyunlar

6 Nisan: UNO & Catan

13 Nisan: Puzzle & Catan

20 Nisan: Puzzle & Catan

27 Nisan: Puzzle & Chungus Odyssey & Reverse Jenga & Joking Hazard & Kızma Birader
27 Nisan dolu dolu geçti ama kızma birader oynamakla hata yapmış olabiliriz.
Bugün saat 20.00'de Tabletop Simulator üzerinden Bargain Quest oynayacağız.

Oda kuruldu.

Bugün yaptığımız Kyoto Animation Yapbozu:

image.png
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24