Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Carcassonne ve Settlers of Catan tercih ederim. Diğer oyunları fazla oynamadım. 21:00'den sonra gelirim.
ve ile Settlers of Catan oynadık, oyun zevkliydi gelecekte tekrar oynarız. Oyunu şimdi öğrendiğimiz için sonraki sefer daha da eğlenceli olur. Ekran görüntüsü almayı unuttum, alan varsa buraya koyabilir.
Beklediğimden daha keyifli geçti. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bu pazar tekrar bir etkinliğimiz olacak. Yeni bir oyun mu oynayalım yoksa son 2 etkinlikte oynadığımız Settlers of Catan veya Dominion mı?
yeni bi oyun oynayalım
Pazar günü seçim olduğunu unutmuşum, yapmaya da biliriz yani size bağlı.
(27-03-2019, 10:18)Ragnvaldr : [ -> ]Pazar günü seçim olduğunu unutmuşum, yapmaya da biliriz yani size bağlı.

Cumartesi akşamı yapsak olur mu? Ben cuma veya cumartesileri ayakta kalabilirim ama pazar kaldırtmıyorlar.
Cumartesi akşamı EUIV var.
(27-03-2019, 17:36)altnkurt : [ -> ]Cumartesi akşamı EUIV var.

Ben katılamam o zaman.
İnternette 1-2 gündür sıkıntı var, bugün de devam ederse etkinliği açamayacağım. Oynamak istiyorsanız kendi aranızda oynayabilirsiniz tabi ki.
Tabletop Simulator'a sahibim katılmak istiyorum.Eğer bu haftasonu bir etkinlik olursa katılmak isterim.
Bu hafta sonu vizelerim nedeniyle etkinlik olmayacak. Gelecek hafta yapmayı düşünüyorum ama.
İyi denk gelmiş. Ben de bu hafta müsait olamayacaktım.
ahh be! keşke bu haftasonu olsaymış. Ben de katılmak isterdim :(
Ben de bu kulube katılmak isterim
Yarın Tabletop Simulator üzerinden etkinliğimiz olacak. Önerdiğiniz oyunlar var mı?

Bi 10 dakikaya toplanmaya başlayalım.
Merhaba. Oyunlara bende katılmak isterim.
Yarın toplanılcak mı?
Yarın akşam müsait değilim maalesef.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24