Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2018 Yaz Minecraft Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Geçen bahar düzenlenen Strategyturk Minecraft Etkinliğini bu sene de düzenliyoruz. 12 kişilik bir sunucu olacak. Katılmak isteyenler bu konu altına katıldığını belirtebilir.

1200x630bb.jpg

Katılımcılar
Ben katılabilrim
Minecraft sahibi olmak gerekiyor mu ? Yoksa her türlü gelirim.
(27-07-2018, 01:20)Belendithas : [ -> ]Minecraft sahibi olmak gerekiyor mu ? Yoksa her türlü gelirim.

Her ne kadar forumumuzda kesinlikle ve katiyen k*rsanı özendirmesek veya tavsiye de etmesek bile bildiğim kadarıyla hayır.
Korsan olarak gelebilirsiniz, bir sorun çıkmaz ama link paylaşmıyoruz :)
Yaz beni de üstad
Katılıyorum
(27-07-2018, 01:30)Ecdad Computer : [ -> ]Korsan olarak gelebilirsiniz, bir sorun çıkmaz ama link paylaşmıyoruz :)

Katılıyorum o zaman.
Katılıyorum.
Katılıyorum, peki ne içerikli olacak sunucu?
Ona karar vermedim. Factionlu bir sunucu olabilir belki. Bugün sunucuyu açtıktan sonra hep beraber karar veririz.
Ayrıca iki sorum var: 1.si kullandığım PC'nin sistemi çok iyi (16 GB Ram,İntelcore İ7 2.6gH işlemci) ancak oyunu oynarken 40 fps üzerini hiç görmedim ayrıca çoğu zaman üzerinde olduğum halde chunkları yükleyemiyor. Bunun çözümü nedir?

2.si: Ben TeamExtreme Launcher (=korsan) kullanıyorum, nasıl skinli oynayabilirim?
Eğer bir aksilik çıkmazsa sunucuyu saat 19.00'da açacağım.
Ben de katılıyorum.
Açıldı mı?
Sunucu açık. Sürüm 1.12.2

IP Adresi:
149.202.70.174:41411
Katılıyorum.
İçeriği belli mi acaba? Ben de katılmak isterim.
Mod ve pluginlere bağlı katılabilirim.
İçeriğe göre ben de katılabilirim.
Sayfalar: 1 2 3 4