2018 Yaz Minecraft Etkinliği
Geçen bahar düzenlenen Strategyturk Minecraft Etkinliğini bu sene de düzenliyoruz. 12 kişilik bir sunucu olacak. Katılmak isteyenler bu konu altına katıldığını belirtebilir.

1200x630bb.jpg

Katılımcılar
Ara
Ben katılabilrim
Ara
Minecraft sahibi olmak gerekiyor mu ? Yoksa her türlü gelirim.
Ara
(27-07-2018, 01:20)Belendithas : Minecraft sahibi olmak gerekiyor mu ? Yoksa her türlü gelirim.

Her ne kadar forumumuzda kesinlikle ve katiyen k*rsanı özendirmesek veya tavsiye de etmesek bile bildiğim kadarıyla hayır.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Korsan olarak gelebilirsiniz, bir sorun çıkmaz ama link paylaşmıyoruz :)
[+] 1 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yaz beni de üstad
Ara
Katılıyorum
WhaW8Am.gif
Ara
(27-07-2018, 01:30)Ecdad Computer : Korsan olarak gelebilirsiniz, bir sorun çıkmaz ama link paylaşmıyoruz :)

Katılıyorum o zaman.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum, peki ne içerikli olacak sunucu?
Ara
Ona karar vermedim. Factionlu bir sunucu olabilir belki. Bugün sunucuyu açtıktan sonra hep beraber karar veririz.
Ara
Ayrıca iki sorum var: 1.si kullandığım PC'nin sistemi çok iyi (16 GB Ram,İntelcore İ7 2.6gH işlemci) ancak oyunu oynarken 40 fps üzerini hiç görmedim ayrıca çoğu zaman üzerinde olduğum halde chunkları yükleyemiyor. Bunun çözümü nedir?

2.si: Ben TeamExtreme Launcher (=korsan) kullanıyorum, nasıl skinli oynayabilirim?
Ara
Eğer bir aksilik çıkmazsa sunucuyu saat 19.00'da açacağım.
Ara
Ben de katılıyorum.
Ara
Açıldı mı?
Ara
Sunucu açık. Sürüm 1.12.2

IP Adresi:
149.202.70.174:41411
Ara
Katılıyorum.
İçeriği belli mi acaba? Ben de katılmak isterim.
Ara
Mod ve pluginlere bağlı katılabilirim.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
İçeriğe göre ben de katılabilirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.