2018 Yaz Minecraft Etkinliği
Çekinmeyin arkadaşlar gelin, ne kadar çok kişi o kadar iyidir.
Ara
Katılmak istiyorumdur
Ara
(30-07-2018, 21:56)KiymaliDanino : Katılmak istiyorumdur

Katılabilirsin dostum, adres yazıyor zaten
Ara
Bugün katılım düne göre artmıştı.
[+] 3 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün erken çıkmak zorunda kalsam da gayet eğlenceliydi.
Ara
Bugün oldukça eğlenceliydi. Duman'ın çeşitli şekilde ölüşleri bizi güldürmüştür :)
Ara
Dün sunucuda pek fazla kalamasamda gerçekten eğlenceliydi bu da tarlayı yaparken başıma gelen ilginç bir olay  :grinn:
[+] 1 üye Aerat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Abi bu forumun en sevdigim etkinligi ya. Yaz beni yaz. Bilgileri paylas acil
Ara
Dünkü yağmur beni oyundan bayağı soğuttuğu için erken çıktım, belki bugün uzun kalırım da emin değilim.
Ara
(31-07-2018, 10:45)Kaiser-i Rum : Abi bu forumun en sevdigim etkinligi ya. Yaz beni yaz. Bilgileri paylas acil

Akşam saat 7 civarı sunucuyu açıyoruz. İstediğiniz zaman katılabilirsiniz.
Ara
Geçen seneki farmvilleye laf eden barbarlar yerleşik hayata geçip bayındırlık faaliyetine mi başlamış. Gözlerim yaşardı.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2014ten beri survival oyuncusuyum kesinlikle katılabilirim
Ara
(31-07-2018, 15:01)altnkurt : Geçen seneki farmvilleye laf eden barbarlar yerleşik hayata geçip bayındırlık faaliyetine mi başlamış. Gözlerim yaşardı.

Valla sunucuda ilk oynayan kişiler (Ben, Tengrist, ErkutErdem) olarak daha arkadaş canlısı bir ortam yaratmak için barbarlık fikrindekileri sindirdik :)
Yine de gladyatör tarzı PvP Arena fikrimiz var.
Ara
Ben benim yerleşkenin yakınındaki kullanılmayan yazlığımsı yapıyı ve anlamsız inşaatları yıkacağım muhtemelen.
Sunucu açıldı, iyi oyunlar.
149.202.70.191:41916
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum. Bu da sxayla yaptığımız titanik pozu.
unknown.png
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün katılım çok fazlaydı tabi bu yüzden millet kudurdu.  Artık barbarlıkta yasallaştı ne yazık ki svde. Aytaç güya terör örgütü kurup Duman'ı bezdirerek evini terk etmesini sağladı. Aes'i evimi yağmalamaktan son anda vazgeçirdim, Altınkurt'u ise evimi soyarken yakalayıp yolladım ve kendimce güvenlik önlemleri aldım.
Ara

Kendimi oyunda Yeni Zellanda gibi hissediyorum. Uzaklarda bir şeyler oluyor ve ben sadece chati okuyorum.

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.