Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cyberpunk 2077
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Yeni dlc ile birlikte Rework'ta gelecekmiş. Araba sürerken silah sıkmaktan tut yeni perk sistemine kadar yenilikler varmış. Cyberware sistemi de yeniden yapılmış.

F5mFJ90WcAAHJLg?format=jpg&name=medium
iyiki almışım

dlcyi

21 Eylül'de Update 2.0, 26 Eylül'de ise Phantom Liberty DLC'si çıkıyor.

süper gçzüküyorlar
Nerede okusam 2.0 yaması çok beğenildi dlc de gelsin bende başlayacağım tekrardan.
(23-09-2023, 20:53)Sezar : [ -> ]Nerede okusam 2.0 yaması çok beğenildi dlc de gelsin bende başlayacağım tekrardan.
bende dlcyi bekliyorum denemek için can atıyorum
yeni dlcden gireyim dedim ve yeni güncellemeyi sevdim henüz dlc kısımlarına başlamadım ama yeni yetenek sistemi oldukça hoşuma gitti yeni radyo istasyolarıda hoşuma gitti ve araçtan ateş edebilmek gerçekten güzel ancak çift el tabanca kullanabilsek keşke
DLC'yi almak istiyorum ama çok pahalı geliyor şu anda. Ana oyunlara zaten tonla para bayılıyoruz, bir o kadar da DLC'ye ödemek istemiyorum doğrusu.
2.0 güncellemesi sonrasında gelen Phantom Liberty DLC'si Steam üzerinden yapılan 2000 incelemede %89 beğeniye ulaştı. DLC'nin fiyatı çıkışı üzerine değişmedi, 399₺ halen. 

https://store.steampowered.com/app/21383...m_Liberty/

header_alt_assets_1.jpg?t=1695740414
Yeni açtığım oyunda daha dlc tarafina ulasamadim ama eskiye göre cok daha eglenceli olmus oyun. Bir türlü birakamiyorum. Yeni karakter gelistirme sistemi de bence cok iyi. Ayrica starfield garabeti sonrasinda loading olmadan oyun oynamak hoş bir his.
yalnız satıcılardan crafting malzemesi alamamak çok kötü
(28-09-2023, 11:02)yafeshan : [ -> ]Yeni açtığım oyunda daha dlc tarafina ulasamadim ama eskiye göre cok daha eglenceli olmus oyun. Bir türlü birakamiyorum. Yeni karakter gelistirme sistemi de bence cok iyi. Ayrica starfield garabeti sonrasinda loading olmadan oyun oynamak hoş bir his.

man.PNG?ex=6516c433&is=651572b3&hm=e78ac...f4dcd41e9&
Yine muhteşem bir parça olmuş, yeni DLC ve güncelleme o kadar övüldü ki denemeyi iple çekiyorum:

Dlc'yi birkaç saat oynadım baya beğendim. Yeni cyberware ve leveling sistemi de güzel. Hikaye seçenekleri olarak olmasa da oynanış seçenekleri olarak vaad ettikleri oyunu sunmayı sonunda başarmışlar. Dlc ve yeni bölgedeki giglerin birçok seçenekli hikayeleri var fakat ana hikaye hala aynı sadece küçük bir eklenti gelmiş sanırsam.

Kreznikov ve Sandevistanımla zamanı yavaşlatarak düşmanları vurmak zevkli. Ayrıca katana ve şu güçlü yumruk atmamı sağlayan cyberwarei aldım. Katana için bullet reflection perkini alınca ışın kılıcı gibi oldu. Düşmanın mermilerini onlara geri sektirebiliyorsunuz.

Dlc oyunun bi yerinden sonra açılıyor. Eğer hemen yapmak istemiyorum level alayım deseniz bile ilk dlc görevini yaptıktan sonra beklemenizi tavsiye ederim.
Ek tavsiye Araba görevleri gelmiş bunları yaparsanız araba alırken bir kerelik indirim kuponu veriyorlar.
Dlc hikayesi cidden cok iyi. Oyunculuklar, diyaloglar falan güzel olmus. Dlc haritasında gig gorevleri bile ana oyundakilerdem daha ayrıntılı olmus. Araba kacirma ve droplar da guzel tat vermis. 

Ama hala 3rd person görünümü olmamasina icerlemeden edemiyorum.
(01-10-2023, 04:40)PCOyun : [ -> ]

Şarkıyı tekrar dinleyince fark ettim de James Bond film müziklerini andıran bir şarkı.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16