Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - Multiplayer : Aralık 2015 [3]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(28-12-2015, 00:54)La Valette : [ -> ]Umarım AI borcu isyanlar yüzünden almamıştır. En çok korktuğum olay bu.

Pek borç aldığını sanmıyorum AI'nin, batmazsın yine yani. AI military access verse isyanı bastıracaktım da vermedi.
Oyununuza Katılmak İstiyorum. Mümkün mü ?
Ben bugün ansbach yerine başka ülke oynamayı düşünüyorum.Tercihlerim bohemia yada ansbach ın yanındaki mavi ülke
Cuma Cumartesi Pazar oynuyoruz, bugün oyun yok. Eğer talep olursa bir haftaiçi multiplayerı açılabilir forumda.

(28-12-2015, 16:37)bypr010 : [ -> ]Oyununuza Katılmak İstiyorum. Mümkün mü ?

Mümkün.
Sadece HRE ülkeleri almak, Sadece Sunni ülkelerle oynamak, Sadece Avrupa ülkeleri veya daha farklı temalarla Hafta içi 20.30-23.30 arası aslında oynanılabilir. Katılmayıda çok isterim.Tabi farklı önerilerde olabilir.
(28-12-2015, 20:43)bypr010 : [ -> ]Sadece HRE ülkeleri almak, Sadece Sunni ülkelerle oynamak, Sadece Avrupa ülkeleri veya daha farklı temalarla Hafta içi 20.30-23.30 arası aslında oynanılabilir. Katılmayıda çok isterim.Tabi farklı önerilerde olabilir.

Denenmeli.
(27-12-2015, 22:10)kaan0550 : [ -> ]I will miss you Ansbach.
MP'nin gizli lobisinden yeni görüntüler sızdı.

Görsel
Beyler Perşembe günüde multi yapalimmi kar tatili varken. :)
Çoğunluk isterse olabilir.
Benim laptop bozuldu bu arada. Bugün alamazsam laptop'ı bu hafta yokum.
Benim için farketmez.
Olursa oynarım.
İspanya, İngiltere, Osmanlı, Ansbach, Portekiz, Bharat'tan ses yok henüz.
bende oynarım olursa
Birçok oyuncuya konunun linkini attım ancak steame girmedi büyük bir kısmı sanırım.
benim kar yağışından dolayı elektriğim yoktu. eğer olsaydı katılma taraftarı olurdum. neyse yarınki mpde de elektriğin azizliğine uğrayabilirim. şimdiden söyleyeyim de..
Cuma Günü yapıcağınız Multiplayer'a katılmak isterim bende.
Yer varsa yarın ben de katılmak isterim.
bugün oynanacak olan multiplayer a yer varsa katılmak isterim.
Lobide ülke seçebilirsiniz.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13