Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: En Az Sevdiğiniz Lider?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
header.jpg

Kimi zaman pasifist olarak geçinirken şehirlerinize nükleer bomba atarlar, bazen üç şehirle kültürel zafer alırlar, bazen de müttefikiniz şehir devletini sadece feth etmek için ederler. Peki Civilization V içinde en az sevdiğiniz, karşınıza çıksa yüzüne tüküreceğiniz uygarlık lider veya liderleri kimler? 
Zulu lideri Shaka. Daha önce de onla maceralarım oldu ama özellikle son oyunumda baya sinir bozucuydu.Yemeyip içmeyip asker basar, Afrika'nın gelişmeme nedenlerinden biri olabilir. Oyundaki 8 uygarlıktan 5'iyle savunma paktım olmasına rağmen saldırıp boşu boşuna uğraştırmışlığı var. En erken fırsatta veya biraz daha zevk almak istiyorsanız nükleer ile yıkın derim.
Alexander den nefret ederim civ 5 de..tipi çok uyuz ve şehir devletleriyle çok uğraşır.ikinci olarak İngiliz kraliçesi den ..asla iyi ilişki kurulamaması nedeniyle
Şahsen üç şehirle kültürel zaferi zorlaması ile Gandi ve neredeyse bütün oyunlarımda hem askeri hem kültürel hem de bilimsel bakımdan hep yarışmak zorunda kaldığım Katerina'dan da ayrıca haz etmem. Mümkün olsa ikisini de bir kaşık suda boğarım.
Oda Nabunaga tam bir kanser. Basıp samuraylarını sürekli sınırımızın ne kadar uzak olduğu umrunda olmadan kapıma dayanıyor az uğraşmadım kendisi ile
shaka
Gıdığı olanları sevmiyorum.