En Az Sevdiğiniz Lider?
#1
header.jpg

Kimi zaman pasifist olarak geçinirken şehirlerinize nükleer bomba atarlar, bazen üç şehirle kültürel zafer alırlar, bazen de müttefikiniz şehir devletini sadece feth etmek için ederler. Peki Civilization V içinde en az sevdiğiniz, karşınıza çıksa yüzüne tüküreceğiniz uygarlık lider veya liderleri kimler? 
Ara
Cevapla
#2
Zulu lideri Shaka. Daha önce de onla maceralarım oldu ama özellikle son oyunumda baya sinir bozucuydu.Yemeyip içmeyip asker basar, Afrika'nın gelişmeme nedenlerinden biri olabilir. Oyundaki 8 uygarlıktan 5'iyle savunma paktım olmasına rağmen saldırıp boşu boşuna uğraştırmışlığı var. En erken fırsatta veya biraz daha zevk almak istiyorsanız nükleer ile yıkın derim.
Ara
Cevapla
#3
Alexander den nefret ederim civ 5 de..tipi çok uyuz ve şehir devletleriyle çok uğraşır.ikinci olarak İngiliz kraliçesi den ..asla iyi ilişki kurulamaması nedeniyle
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil,  psikolojik bir hastalıktır...
Ara
Cevapla
#4
Şahsen üç şehirle kültürel zaferi zorlaması ile Gandi ve neredeyse bütün oyunlarımda hem askeri hem kültürel hem de bilimsel bakımdan hep yarışmak zorunda kaldığım Katerina'dan da ayrıca haz etmem. Mümkün olsa ikisini de bir kaşık suda boğarım.
Ara
Cevapla
#5
Oda Nabunaga tam bir kanser. Basıp samuraylarını sürekli sınırımızın ne kadar uzak olduğu umrunda olmadan kapıma dayanıyor az uğraşmadım kendisi ile
Ara
Cevapla
#6
shaka
Ara
Cevapla
#7
Gıdığı olanları sevmiyorum.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.