Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Elden Ring
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
3s8Bn9P_Kdw.png?ex=65cf7e91&is=65bd0991&...6decf1551&
Tek kişinin yaptığı Project Zomboid'de -şimdilerde tek kişi değilmiş de neyse- araç kodluyordum kodladığım laptop çalındı gibi haberleri duyunca üzülüyordum. Ama şimdi From Software'den böyle bir şey duymak baya komiğime gitti. DLC'yi bekleyenler için üzücü durum orası ayrı.

Düzenleme: Açıklamayı ne twitter ne de resmi sitelerinde bulabildim. Kaynağını verebilir misin acaba 'im
(02-02-2024, 18:58)Onur34 : [ -> ]Tek kişinin yaptığı Project Zomboid'de -şimdilerde tek kişi değilmiş de neyse- araç kodluyordum kodladığım laptop çalındı gibi haberleri duyunca üzülüyordum. Ama şimdi From Software'den böyle bir şey duymak baya komiğime gitti. DLC'yi bekleyenler için üzücü durum orası ayrı.

Düzenleme: Açıklamayı ne twitter ne de resmi sitelerinde bulabildim. Kaynağını verebilir misin acaba 'im

Internet miğm'i bu
Bir meme yani anladım.
Nasıl negatif imperium veriyoruz?
Alttaki yorumlara bakmasam ilginç bir yorum yazılacaktı bu yazı yerine. :)
Sony ve Tencent'ten aldıkları maddi desteği kullanıp Bandai Namco'yu şutlamışlar.

https://twistedvoxel.com/fromsoftware-no...n-ring-ip/
Yeni ileti görünce DLC geliyor sandım ya. Aylar oldu hala detay yok resmen.
Geçen hafta 2 farklı yetkiliden DLC'ye daha var minvalinde açıklamalar gelmişti. Tam olarak ne dediklerine bakmıştım, kesin cümleler yok ama Nisan, Mayıs'tan önce gelmez gibi bir anlam çıkıyordu.
İlk fragman bugün geliyormuş.
Bugün saat 18'deymiş. 3 dakikalık oynanış videosu olacakmış.

Yayın başladı. 60'tan geriye saydıktan sonra 29 dakikalık geri sayıma geçtiler.
Shadow of the Erdtree 20 Haziran'da çıkıyor. Fiyatı 26 dolar.

https://store.steampowered.com/app/27785...e_Erdtree/
DLC değil de expansion olması sevindirdi bayadır içerik bekliyorduk. 40 -> 26 Dolar yerelleştirmesi de çok güzel olmuş hiç beklemezdim.
bu anı ölümsüzleştirmem gerektiğini düşündüm

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11