Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - Minor Multiplayer: Ekim 2019
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
portekizle muttefık bulamıorum :d ne garip save
Merhabalar forumda yeniyim. Eu4 ü az çok oynadım fakat tecrübem yok. Sizlerle birlikte multiplayer oynayarak hem oyunu tam anlamıyla öğrenmek hemde multiplayer da tecrübe edinmek istiyorum. Sanırım multiplayer etkinliğiniz başlamış. Eğer katılınabiliyorsa katılmak isterim.
(22-10-2019, 00:52)larions4 : [ -> ]Merhabalar forumda yeniyim. Eu4 ü az çok oynadım fakat tecrübem yok. Sizlerle birlikte multiplayer oynayarak hem oyunu tam anlamıyla öğrenmek hemde multiplayer da tecrübe edinmek istiyorum. Sanırım multiplayer etkinliğiniz başlamış. Eğer katılınabiliyorsa katılmak isterim.

Konunun başındaki mesajda kurallar ve gerekli bilgiler var. Son atılan haritada da önerilen ülkeler olması lazım. Oradan bir ülke seçip oynayabilirsin. Seçtiğin ülkeyi, steam profil linkini ve oyun saatini yazarak belirtirsin.
Cevabınız için teşekkür ederim.

Portekiz veya (çok tecrübem olmadığı için sizin dediğiniz bir ülke ile başlayabilirim) için başvuruyorum.

Profil linkim : https://steamcommunity.com/profiles/76561198273319166/

Oyun saatlerim : Değişken olmakla birlikte oyun günlerinde 22.00 ile 00.30 arası.
portekiz doldu şu an önerilen ülkeler güncellenir o zaman seçersin
Teşekkür ederim.
Portekiz dolu fakat Polonya, Etiyopya, Mushasha ve İsveç'ten birini seçebilirsin. Oyunlarımız 21.00'da başlıyor. Her oyun günü bir saat geç gelmek senin için bir sorun olmayacaksa sıkıntı yok.
1610 Oyuncu Haritası

1610_Oyuncu_Haritas.png
1610 Önerilen Ülkeler

1610_Onerilen_Ulkeler.png
su mushasayı ben oynayınca 1 kere bıle tımur yıkılmadı :d
o zaman etiyopya için başvuruyorum. Salı günleri 22.00 dan sonra müsait oluyorum o yüzden bir saat geç kalacağım.
bugün katılamayacağım multan için yedek olarak geçmek isteyen varsa geçebilir
oda kuruldu, şifre st

unknown.png
Boş bir ülkeye geçebilirim.
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
1655 Dünya Haritası

1665_Dunya_Haritas.png
1655 Güç Yüzdesi

Guc_Yuzdesi_1655.png

İttifak Limiti %21,4
team li bir multi kurmak en zevklisi olur... action savas kan ticaret para hepsi bir arada olsun .
Tek toprağız diye güç yüzdemiz bile hesaplanmıyor :(
(23-10-2019, 10:25)Cannabis : [ -> ]Tek toprağız diye güç yüzdemiz bile hesaplanmıyor :(

güncellendi
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10