Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 21. Dönem Aedile Alımları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XXI
Bu konu 2019 Sonbahar dönemi Ekip Üyesi (Aedile) Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuduğunuza emin olun.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli daha genel yönetimsel çalışmalar, etkinlikler, yayınlar, incelemeler ve projeler gibi Strategyturk'ün çeşitli aktivitelerinde rol üstlenebilir.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
2019 Sonbahar Alımları
Bu alımlardan beklentimiz Genel Forumlar, Paradox ve Total War ekiplerinde taze kan edinip Firaxis, Microsoft ve Blizzard ekiplerine güçlü takviyeler yapmak. Strategyturk Forumlarında eski/yeni demeden strateji türünün değerli oyunları için içerikler üretmek, etkinlikler düzenlemek ve güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürmek istiyorsak farklı bireylerin farklı artılar kattığı çalışan bir yönetim organizasyonuna ihtiyacımız var.

Forumdaki aktivitelerin yanı sıra Imperator: Rome Türkçe Yama çalışması gibi strateji topluluğuna fayda sağlayacak çalışmalarda gerek çeviri, gerek modlama, gerek kalite kontrol yönü üzerinden rol alabilecek kaliteli isimleri bünyemizde toplamayı hedefliyoruz. Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Başvuru Şekli
Yönetici ekiplerine katılarak bize yardımcı olmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bu konunun altından hangi ekibe başvurduğunuzu belirtmek. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. unsurlar göz önünde bulundurulur.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook[Twitter[Instagram[Youtube[Twitch] [Steam]

"Genel Forumlar" kategorisi için başvuruda bulunuyorum.
Genel Forumlar Ekibi'ne katılmak istiyorum.
Genel Forumlar kategorisi için başvuruda bulunmak istiyorum
21. Dönem Alımlarında son 10 gün.
Paradox forumlarından özellikle CK2 ve CK3 için başvurabilirmiyim?
Genel forumlar veya Paradox ekibine başvurmayı istiyorum
"Paradox Forumları" kategorisi için başvuruda bulunuyorum.
Total War ekibine  başvuruyorum
Blizzard, Firaxis ve Microsoft ekiplerine de başvuru bekliyoruz.
Firaxis ekibine başvurmak istiyorum.
Totalwar ve Paradox tarafına daha hakim olsam da hem bu bölümlerde canla başla çalışan ve çalışmak isteyen arkadaşlar var hemde diğer bölümlerin daha çok insan gücüne ihtiyacı var. Ayrıca eski bir Age of Empires 2 ve Mythology hayranı olarak vaktim yettiği kadar Microsoft bölümüne yardımcı olmak isterim.
Alımlar sonlandımı?
Alımlarda son gün.
Mevcut başvuruları değerlendiriyor musunuz?
21. Dönem Aedile Alımları sona erdi, özellikle her ekipte 5'ten yukarıda Aedile'ye sahip olmaktan kaçındığımızı bir kez daha hatırlatmak isterim. Bunun yanı sıra her ne kadar tüm üyelere şans tanımayı doğru bulsak da, üyelerden Aedileliklere geçişleri öncesinde bazı şeyleri yapabileceklerini göstermiş olmalarını bekliyoruz (rehber yazımı, konu hazırlamak vb.) Bununla birlikte bu alımlarda 2 Kuratörümüz aday olup Aedileliğe geçiş yaptı, üyelerin az önce de dediğim gibi kendilerini forumda gösterip ilk başta Kuratörlük alarak (sınırı yok) ardından Aedile olmaları daha isabetli.

İyi forumlar.