Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Civ6 - Multiplayer: Ocak 2020
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
stciv.png
Civilization VI - Ocak 2020 Etkinliği

Bu ay bitmeden normal bir civ6 multisine başlamayı planlıyoruz PBC modlu multileri diğer konuya kaydırdım. Önümüzdeki hafta salı günü başlayabiliriz. Katılmak için yorumlara katılıyorum yazın.

Etkinlik sırasında sizi oyuna davet edebilmem için steam üzerinden beni ekleyin.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198027889317/

Bu ay içerisinde yapılan multiplayer etkinliklerine dair iletiler, paylaşımlar ve sohbet bu konu altında yer alır.
Katılımcılar (GS)

Bu konu aracılığıyla katılabilirsiniz.
Katılıyorum.
DLC gereksinimi var mı etkinlik için ?
Kurduğumuz oyunlardan birisi vanilla yada R&F için olabilir katılımcı sayısına bağlı
Katılıyorum
Katılıyorum. Rise and Fall sahibiyim.
Bugün üç adet lobby kurdum bağlanmak için gereken bağlantı kodunu paylaştım istediğiniz zaman girip ülkenizi seçebilirsiniz oynamak istediğiniz harita yada oyun modu varsa paylaşın değiştirebiliriz. Yeterli çoğunluğa ulaşınca oyuna başlarız.
Role play yapacak mıyız? Birkaç saat içerisinde modu indirip ülkelerimi seçerim.
(12-01-2020, 20:36)Gurt : [ -> ]Role play yapacak mıyız? Birkaç saat içerisinde modu indirip ülkelerimi seçerim.

Mod indirmen gerekmiyor. Uzun soluklu bir oyun olacağı için roleplay yapabiliriz.
Gathering Storm oyununda Süleymanı, Rise and Fall oyununda Peter'i ve battle royalde sadece %100 expi olduğu için Doomsday'i seçtim. Şimdiden tüm oyuncu arkadaşlara başarılar.
Sanırım lobi kurarken bir hata yapmışım 6 tane open slot koymuştum belki gelen olur diye fakat onlar açıkken oyunu başlatamıyormuşuz bu yüzden yeniden kurdum bağlantı kodlarını ilk mesajda paylaştım. Şu ana kadar 2 oyuncu katıldı 1-2 oyuncu daha gelirse başlayabiliriz.
lobi yerıne 4 kisi toplansak duzenlı ıkı uc haftada oyunu bıtırsek 3 er saat oynayarak daha zevkli olur gibi
(13-01-2020, 19:45)SoulForged : [ -> ]lobi yerıne 4 kisi toplansak duzenlı ıkı uc haftada oyunu bıtırsek 3 er saat oynayarak daha zevkli olur gibi

Daha zevkli olur ama aynı saatte toplanamıyoruz bir türlü. Bu ay böyle deneyelim. Toplam 4 kişi olduk bu akşam başlatmayı düşünüyorum.
GS'de 4 R&F'de 3 Red Death'de 2 kişi var başka gelen olmayacak sanırım. Yarım saat içinde oyunu başlatmayı düşünüyorum.
Bana uyar.
Üç oyunuda başlattım herkese bol şans.
red death de benim setller yerleşmiyor neden?
(15-01-2020, 12:55)Gurt : [ -> ] red death de benim setller yerleşmiyor neden?

Red Death modunda settler oyun sonuna kadar hayatta kalması gereken sivil birim. En son kimin settleri hayatta kalırsa o kazanıyor.
(15-01-2020, 12:57)Rzenma : [ -> ]
(15-01-2020, 12:55)Gurt : [ -> ] red death de benim setller yerleşmiyor neden?

Red Death modunda settler oyun sonuna kadar hayatta kalması gereken sivil birim. En son kimin settleri hayatta kalırsa o kazanıyor.

Red Death modunu ilk defa oynuyorum ve diğer birimlerden baya uzak keşke baştan araştırsaymışım. Ama sıkıntı yok halledicem.
Görsel

İki şehir buldum birinden infantry gelirken diğerinden tecrübe geldi. Şimdilik askerlerimi birleştirmeyeceğim haritayı biraz daha açıp birleştirmeyi düşünüyorum.
Sayfalar: 1 2 3 4 5