Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Age of Wonders III - Genel Sohbet: Diyar Konseyi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Görsel

Age of Wonders III'ten ayrı konu açılmaya gerek görülmemiş sohbet ve paylaşımlar.
Bir kaç saat oyunu oynamış bulunmaktayım bence civ ile might and magic birleşse böyle bir oyun olurdu. Zaman geçirmek için fena bir oyun değil.
Ben bu oyunu yeni gördüm 'nın rehberleri aracılığıyla. Ne bu oyun tam olarak?
(24-12-2020, 00:44)Yasin Ahmet : [ -> ]Ben bu oyunu yeni gördüm 'nın rehberleri aracılığıyla. Ne bu oyun tam olarak?

Tur tabanlı altıgenler üzerinde oynanan fantazi oyunu. Çeşitli ırk ve sınıflarla oynayıp, kendi şehirlerini geliştirirken ürettiğin birimlerle rakiplerin şehirlerini ele geçirme amaçlı strateji oyunu
(24-12-2020, 00:44)Yasin Ahmet : [ -> ]Ben bu oyunu yeni gördüm 'nın rehberleri aracılığıyla. Ne bu oyun tam olarak?

açıklamış kısaca. Civilization'a benzeyen ama kendi evreninde geçen ve Civilization'dan farklı mekanikleri de olan bir oyun. Civilization seviyorsan hoşuna gidecektir. Sevmiyorsan da bir denemeni öneririm.