Sohbet: Age of Wonders III - Genel Sohbet: Diyar Konseyi
Görsel

Age of Wonders III'ten ayrı konu açılmaya gerek görülmemiş sohbet ve paylaşımlar.
Ara
Bir kaç saat oyunu oynamış bulunmaktayım bence civ ile might and magic birleşse böyle bir oyun olurdu. Zaman geçirmek için fena bir oyun değil.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben bu oyunu yeni gördüm @Mabella'nın rehberleri aracılığıyla. Ne bu oyun tam olarak?
Ara
(24-12-2020, 00:44)Yasin Ahmet : Ben bu oyunu yeni gördüm @Mabella'nın rehberleri aracılığıyla. Ne bu oyun tam olarak?

Tur tabanlı altıgenler üzerinde oynanan fantazi oyunu. Çeşitli ırk ve sınıflarla oynayıp, kendi şehirlerini geliştirirken ürettiğin birimlerle rakiplerin şehirlerini ele geçirme amaçlı strateji oyunu
omnia fui et nihil expedit
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(24-12-2020, 00:44)Yasin Ahmet : Ben bu oyunu yeni gördüm @Mabella'nın rehberleri aracılığıyla. Ne bu oyun tam olarak?

@Mabella açıklamış kısaca. Civilization'a benzeyen ama kendi evreninde geçen ve Civilization'dan farklı mekanikleri de olan bir oyun. Civilization seviyorsan hoşuna gidecektir. Sevmiyorsan da bir denemeni öneririm.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.