Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: LoL - Multiplayer: Mayıs 2020
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
lol.png

Yeterli katılımcı sayısına ulaşıldığı takdirde kendi aramızda 5v5 şeklinde oynanacaktır.
Yeterli katılımcı sağlanmadığı takdirde 5 kişilik forum takımı olarak esnek ya da sıralı oyunda rastgele karşı takımla mücadele edilecektir.
Katılımcıların LoL kullanıcı adlarını ve elolarını yazması ve etkinlik tarihi için konuyu takip etmeleri yeterlidir.

Etkinlik Günleri: Pazartesi, Perşembe
Etkinlik Saati: 21:30 - 00:00

Katılımcılar
Hesabımı halledebilirsem katılıyorum. Ama saatine bağlı.
Nick: Yakuza373
unknown.png
Yaklaşık 3 yıldır düzenli oynamıyorum. Ara sıra nostalji olsun diye girerdim ama son 6 ay hiç girmedim.
nickim FERREKE4
20 levelim
Ayrıca support yada solo favorimdir. Çoğunlukla suport.
(kaç senelik hesap hatırlamıyorum lütfen dalga geçmeyin)savaş7467 olması lazım
lv hatırlamıyorum en son sezon gold 1 bitirmiştim plata çıkmak üzereyken sadece support oynayabilirim
Girelim mi?
Pazartesi, Cumartesi, Çarşamba, Cuma, Pazar hariç müsaitim. Çoğunlukla 19:00 dan sonra. Ayrıca girmek isteyen varsa girelim. Elomu 2 maçta Bronz 4 e çıkardım.
katılıyom heryer olr NİCK:TEDP
Katılıyorum.
Kullanıcı adım:KingHero6161
Derece:Elmas 4
10. arıyorsanız geliyim. Diğer türlü PCOyun, Kassadin ile exploit yaptığım için almaz zaten :P
(02-05-2020, 18:50)menars : [ -> ]10. arıyorsanız geliyim. Diğer türlü PCOyun, Kassadin ile exploit yaptığım için almaz zaten :P

Gün ve saatler belirlendiğinde birkaç kural paylaşımım da olacak zaten. Bunların başında kassadinin yasak olması var.
katılıyorum.
Güncel
Etkinlikle alakalı bilgiler ilk iletiye eklendi
İftar saatleri göz önünde bulundurularak etkinlik saatleri ileri alındı.
ben 22:30 veya 23:00 gibi gelebilirim ancak.
18.00 20.00 arası daha iyi olurdu bence.Arada bir mola verilip iftardan sonra devam edilebilir.Şuan girmek isteyenler varsa beni eklesinler girelim.Nick:KingHero6161
Oda kuruldu.
Bugün etkinliğe katılan herkese teşekkürler. Aşağıda oyun sonu görselleri ve hasar grafiklerini bulabilirsiniz.

Oyunu oldukça unutmamdan ve aram olmasından dolayı pek iyi oynayasam da güzel oyundu.Ancak ping problemi çok sıkıntı oluşturdu.
Sayfalar: 1 2