[MP] LoL - Multiplayer: Mayıs 2020
lol.png

Yeterli katılımcı sayısına ulaşıldığı takdirde kendi aramızda 5v5 şeklinde oynanacaktır.
Yeterli katılımcı sağlanmadığı takdirde 5 kişilik forum takımı olarak esnek ya da sıralı oyunda rastgele karşı takımla mücadele edilecektir.
Katılımcıların LoL kullanıcı adlarını ve elolarını yazması ve etkinlik tarihi için konuyu takip etmeleri yeterlidir.

Etkinlik Günleri: Pazartesi, Perşembe
Etkinlik Saati: 21:30 - 00:00

Katılımcılar
@PCOyun
@Yasin Ahmet
@Ferreke
@Littleiskender
@kinghero6161
@Aiakos
@Menars
@Aeschyli
@Justicar
@Ayro
@Mabella
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hesabımı halledebilirsem katılıyorum. Ama saatine bağlı.
Nick: Yakuza373
unknown.png
Yaklaşık 3 yıldır düzenli oynamıyorum. Ara sıra nostalji olsun diye girerdim ama son 6 ay hiç girmedim.
Ara
nickim FERREKE4
20 levelim
Ara
Ayrıca support yada solo favorimdir. Çoğunlukla suport.
Ara
(kaç senelik hesap hatırlamıyorum lütfen dalga geçmeyin)savaş7467 olması lazım
lv hatırlamıyorum en son sezon gold 1 bitirmiştim plata çıkmak üzereyken sadece support oynayabilirim
[+] 2 üye Littleİskender nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@littleiskender Girelim mi?
Ara
Pazartesi, Cumartesi, Çarşamba, Cuma, Pazar hariç müsaitim. Çoğunlukla 19:00 dan sonra. Ayrıca girmek isteyen varsa girelim. Elomu 2 maçta Bronz 4 e çıkardım.
Ara
katılıyom heryer olr NİCK:TEDP
€20
Ara
Katılıyorum.
Kullanıcı adım:KingHero6161
Derece:Elmas 4
Ara
10. arıyorsanız geliyim. Diğer türlü PCOyun, Kassadin ile exploit yaptığım için almaz zaten :P
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 1 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-05-2020, 18:50)menars : 10. arıyorsanız geliyim. Diğer türlü PCOyun, Kassadin ile exploit yaptığım için almaz zaten :P

Gün ve saatler belirlendiğinde birkaç kural paylaşımım da olacak zaten. Bunların başında kassadinin yasak olması var.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katılıyorum.
Ara
Güncel
Ara
Etkinlikle alakalı bilgiler ilk iletiye eklendi
WhaW8Am.gif
Ara
İftar saatleri göz önünde bulundurularak etkinlik saatleri ileri alındı.
WhaW8Am.gif
Ara
@PCOyun ben 22:30 veya 23:00 gibi gelebilirim ancak.
Ara
@PCOyun 18.00 20.00 arası daha iyi olurdu bence.Arada bir mola verilip iftardan sonra devam edilebilir.Şuan girmek isteyenler varsa beni eklesinler girelim.Nick:KingHero6161
Ara
Oda kuruldu.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün etkinliğe katılan herkese teşekkürler. Aşağıda oyun sonu görselleri ve hasar grafiklerini bulabilirsiniz.

WhaW8Am.gif
[+] 3 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu oldukça unutmamdan ve aram olmasından dolayı pek iyi oynayasam da güzel oyundu.Ancak ping problemi çok sıkıntı oluşturdu.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.