Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: C&C Generals - Multiplayer: Temmuz 2020
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
command_and_conquer_generals_by_valeron8...PSK0Vd1zzM

Command & Conquer Generals: Zero Hour Multiplayer etkinliği konusudur.

Katılımcı sayısına göre takımlı/takımsız ve isteğe göre normal/random şeklinde oyunlar kurulacak. 
GameRanger üzerinden oynayacağız. Belirlenen saatte Strategyturk oyununa girebilirsiniz.
Katılımcıların müsaitliğine göre 1 Temmuz'dan itibaren istenilen gün ve saatler belirlenebilir.

Oyun modları:
Takımsız: Bütün oyuncular tek olur, sona kalan kazanmış sayılır. 
Takımlı: 2v2, 3v3, 2v3 şeklinde takımlar halinde oynanır. Rakibi yenen takım kazanmış sayılır.
Normal: Herkes istediği generali seçmekte özgürdür.
Random: Herkes general seçimini "random" da bırakır. Rastgele gelen generaller ile oynanır.

Hangi şekilde oynanacağı oyun kurulum ekranında oyuncu istekleri doğrultusunda seçilir.

Katılımcılar oyunun selameti için "Gentool " modunu yüklemeleri gerekir. 
Katılmak isteyenler müsait olduğu gün ve saatler ile katıldıklarını belirtebilirler. 
Katılıyorum Originde orjinal almıştım oluyor mu öyle mp ?
GameRanger üzerinden girilenler uygundur, dileyen herkes odaya katılabilir, katılabildiği sürece de sıkıntı olmaz.
Katılıyorum.
Yarın ilk oyunlarımızı oynayalım müsaitseniz.
Ben müsaitim ama daha fazla katılım olsa iyi olurdu.
Saat 5 ya da akşam 9 gibi oynayabiliriz size de uygunsa.
Joker olarak beni de yazın ama söz vermeyeyim. Yarın laptopı yine fanlar için tamirciye vericem. Ödevleri yetiştirmem lazım bugün.
Müsait oldukça gelmeye çalışırım. Oyunu yüklüyorum bugün akşama hazır olur.
Şu an oyun giriyoruz. Katılmak isteyen var ise gelebilir. GameRanger Mygames üzerinden, "Strategyturk" isimli oda. Şifre:st
Gelebilirim :)
Bekliyoruz, oda kuruldu.
Çok zevkli iki maç oynadık. İkisini de ve ben kazandık. İlkinde Superweapon general ikincisinde Air Force general oynadım.

Şu da 2. maçın sonucu.

unknown.png

Güzel oyundu. Statükonun uzun bir süre daha lehimize bozulmayacağını sanıyorum. Hata vermese biraz daha gideri vardı. :gri: :gri:
Sen oyundan düştüğünde elefsar zaten yıkılmıştı. Çoktan bitmişti oyun yani merak etme .s
Güzel oyunlardı. Ama nedense bi akıcılık yakalayamadım, ya arada giren laglar yüzünden, ya da belki az para ile başlamaya alışkın olmadığımdandır. PCOyun'u tebrik ederim iyi oynuyor. Özellikle uçakları düşürmemek için haritanın bir ucundan dolandırmaya kalkması falan iyiydi.
Müsaitseniz bugün 4 gibi oynayalım. ,
Ben uygunum.
Origin orjinalinden katılma oluyorsa bende gelebilirim.
Oluyor. öyle geldi.
Sayfalar: 1 2 3