[MP] C&C Generals - Multiplayer: Temmuz 2020
command_and_conquer_generals_by_valeron8...PSK0Vd1zzM

Command & Conquer Generals: Zero Hour Multiplayer etkinliği konusudur.

Katılımcı sayısına göre takımlı/takımsız ve isteğe göre normal/random şeklinde oyunlar kurulacak. 
GameRanger üzerinden oynayacağız. Belirlenen saatte Strategyturk oyununa girebilirsiniz.
Katılımcıların müsaitliğine göre 1 Temmuz'dan itibaren istenilen gün ve saatler belirlenebilir.

Oyun modları:
Takımsız: Bütün oyuncular tek olur, sona kalan kazanmış sayılır. 
Takımlı: 2v2, 3v3, 2v3 şeklinde takımlar halinde oynanır. Rakibi yenen takım kazanmış sayılır.
Normal: Herkes istediği generali seçmekte özgürdür.
Random: Herkes general seçimini "random" da bırakır. Rastgele gelen generaller ile oynanır.

Hangi şekilde oynanacağı oyun kurulum ekranında oyuncu istekleri doğrultusunda seçilir.

Katılımcılar oyunun selameti için "Gentool " modunu yüklemeleri gerekir. 
Katılmak isteyenler müsait olduğu gün ve saatler ile katıldıklarını belirtebilirler. 
Ara
Katılıyorum Originde orjinal almıştım oluyor mu öyle mp ?
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
GameRanger üzerinden girilenler uygundur, dileyen herkes odaya katılabilir, katılabildiği sürece de sıkıntı olmaz.
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Yarın ilk oyunlarımızı oynayalım müsaitseniz.
Ara
Ben müsaitim ama daha fazla katılım olsa iyi olurdu.
WhaW8Am.gif
Ara
Saat 5 ya da akşam 9 gibi oynayabiliriz size de uygunsa.
Ara
Joker olarak beni de yazın ama söz vermeyeyim. Yarın laptopı yine fanlar için tamirciye vericem. Ödevleri yetiştirmem lazım bugün.
Sic Parvis Magna
Ara
Müsait oldukça gelmeye çalışırım. Oyunu yüklüyorum bugün akşama hazır olur.
tTRiYax.png
Ara
Şu an oyun giriyoruz. Katılmak isteyen var ise gelebilir. GameRanger Mygames üzerinden, "Strategyturk" isimli oda. Şifre:st
Ara
Gelebilirim :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Bekliyoruz, oda kuruldu.
Ara
Çok zevkli iki maç oynadık. İkisini de @gLo1NN ve ben kazandık. İlkinde Superweapon general ikincisinde Air Force general oynadım.

Şu da 2. maçın sonucu.

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

Güzel oyundu. Statükonun uzun bir süre daha lehimize bozulmayacağını sanıyorum. Hata vermese biraz daha gideri vardı. :gri: :gri:
Sic Parvis Magna
Ara
Sen oyundan düştüğünde elefsar zaten yıkılmıştı. Çoktan bitmişti oyun yani merak etme .s
WhaW8Am.gif
Ara
Güzel oyunlardı. Ama nedense bi akıcılık yakalayamadım, ya arada giren laglar yüzünden, ya da belki az para ile başlamaya alışkın olmadığımdandır. PCOyun'u tebrik ederim iyi oynuyor. Özellikle uçakları düşürmemek için haritanın bir ucundan dolandırmaya kalkması falan iyiydi.
Ara
Müsaitseniz bugün 4 gibi oynayalım. @altnkurt , @gLo1NN
Ara
Ben uygunum.
WhaW8Am.gif
Ara
Origin orjinalinden katılma oluyorsa bende gelebilirim.
Ara
Oluyor. @gLo1NN öyle geldi.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.