Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gravity Falls (2012)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
6Fa1p0a.png

Gravity Falls, Alex Hirsch tarafından yazılmış bir çizgi dizidir.

Gravity Falls hakkındaki düşüncelerinizi konunun altına yorum göndererek paylaşabilirsiniz.
Son yıllarda Disney tarafından yapılmış en kaliteli yapımlardan biri. Şansıma sezon 2'nin ilk bölümlerinden itibaren izlemeye başlamıştım ve "bir sonraki bölümde neler olacak" gazıyla diziyi büyük bir heyecanla izlemiştim. Bundan sonrası hikayeden spoiler.

Küçükken bunu izler arkadaşlarla bir sürü teori üretirdik. Ne günlerdi :)
Her bölümde Mabel'in kazağındaki resim ilerleyen dakikalarda olacaklar hakkında bir ipucu.

Güzel düşünülmüş bir detay
(19-07-2020, 11:55)BigUnicorn : [ -> ]

Gayet güzel bir video ama spoiler içeriyor. Diziyi izlemediyseniz izlemenizi önermem.
Forumda izlemek için etkinlik düzenlenebilir
Gerçekten güzel diziydi yaklaşık 3 4 yıl evel izlemiştim. Bence de en kaliteli çizgi filmlerdendir.
İzlediğim en iyi animasyonlardan biri. 1. sezon çıktığında takip etmeye başladım. En az diziyi izlemek kadar keyifli olan, günlüğün yazarının kim olduğuna dair teoriler üretmekti. Hatta internetteki çılgın teorileri okumak ve ince ayrıntıları yakalayabilmekti. Tüm bölümlerini defalarca kez izledim ve tekrar izlesem de ilk izlediğim keyfi alırım.

Günlük 3 almak istiyorum Tr ye çevrildiği halde almaya aşırı üşeniyorum ama bir yandan da çok istiyorum keşke Günlük ! ve 2 yide kitap şeklinde görebilseydik

Mod nasıl düşürülür 101.

Biteli 6 yıl olmuş, zaman nasıl da geçiyor. Bu haziranda da çıkışının 10. yılını doldurmuş olacak.
Bu dizi Rick and Morty gibi daha cok yetiskinlere gore mi yoksa daha cocuklara gore birsey mi?
Rick and Morty izlemedim ama sanırım o +18, Gravity Falls değil. Yani evet "çocuklara yönelik" denebilir ama yetişkin biri de izlerken keyif alabilir, gayet kaliteli bir yapım.

Bana kalırsa normalinden daha güzel.

Televizyonda yayımlanmamış pilot bölümü.
Sayfalar: 1 2